Przy wykańczaniu łazienki czy kuchni, najczęściej szukamy akcentów, które sprawią, że pomieszczenie będzie nietuzinkowe

Rozwiązanie ze zwykłymi płytkami pomału odchodzą w zapomnienie. Obecnie ludzie stawiają na niestandardowe pomysły.
Kiedyś kuchnię i łazienkę wykładało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Dzisiaj powoli odchodzi się od takiej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Często bywa to na przykład kamień i szkło. Nawet drewno poczuło się przyjemnie w wilgotnych pomieszczeniach. Musi być po prostu odpowiednio zabezpieczone. Jest więc pytanie, czy ludzie już całkiem odeszli od płytek? Oczywiście, że nie. Jedynie ich wygląd oraz zastosowanie mocno się zmieniły. W dzisiejszych czasach kładzie się przykładowo delikatne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który mamy ochotę wyeksponować. W tym miejscu przykleja się dekory.

Kliknij ten odsyłacz, a wtedy zdobądź więcej szczegółów (http://www.vavum.pl/kategoria/70x70x70) odnoszących się do analizowanej w tym materiale zagadnień. Otrzymasz wtedy głębszą wiedzę!

Są to kafelki o intensywnym odcieniu i wzorze, które mają przyciągnąć uwagę. Niezwykle modne są przykładowo niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które co chwilę możemy dostrzec na lizbońskich ulicach. Opcji jest jednak znacznie więcej. Mogą być to cudowne kwiaty czy geometryczne figury. Dostępność kolorów również powala. Zatem każdy wyszuka coś dla siebie. Płytki dekoracyjne mają także różny kształt. Mogą być to malutkie kwadraciki naniesione na siatkę.

Często spotykane są również długie płytki, które przypominają listwy. Niektórzy wybierają nawet sześciany. Ze względu na to, że dekory posiadają mocne kolory, to nie kładzie się ich na całej powierzchni.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,