Jeżeli posiadamy niewielkie mieszkanie lub sypialnię, to kluczowe jest całkowite urządzenie każdej przestrzeni

Obecnie w salonach meblowych z reguły możemy wyszukać rewelacyjne rozwiązania do niedużych mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić to, aby nabyć ogromny apartament z dużymi sypialniami. Niektórzy są wniebowzięci, kiedy uda im się kupić dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich miejsce na ziemi. Jednak na niewielkiej przestrzeni wciąż musi się zmieścić dużo rzeczy, które należą do różnych członków rodziny. Czasami bywa tak, że szafa jest zbyt mała, kiedy pojawiają się dzieci. Mają one przecież mnóstwo ciuchów oraz zabawek. Dlatego, gdy nasz brzdąc wyrośnie z łóżeczka i będziemy mieli plan, by mu kupić łóżko dla dużego dziecka, to należy przemyśleć sprawę wolnej przestrzeni, która znajdować będzie się pod meblem. Łóżka zabierają przecież dość sporo miejsca. Dlatego szuflada pod łóżko wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Zapewni nam to mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania różnych rzeczy. Jeżeli kupimy kilka szuflad, to w jednej można trzymać na przykład pościel, w drugiej ciuchy, a w trzeciej chociażby zabawki. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby szuflada była zrobiona z tego samego drewna, co łóżko. Wtedy nie będzie raczej rzucać się w oczy.

Nie zwlekaj – jeśli zaintrygowały Cię zajmujące treści, to zajrzyj w ten link i czytaj także (https://multiinstal.pl/zbiorniki-buforowe-i-zasobniki-cwu/podgrzewacze-pionowe-cwu-ht-ermr/) nowy tekst.

Musi również mieć przymocowane kółka, by bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka oraz wsunąć z powrotem.

Oczywiście, to co najważniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod łóżkiem. Nie powinna być za mała ani za wielka.
Szuflada pod łóżkiem może dać wiele dodatkowej przestrzeni na różne rzeczy.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,