Gadżety do domu w stylu rodem ze Skandynawii

Gdy poszukujesz konceptu na zaaranżowanie dporych, otwartych przestrzeni w domu to z pewnością myśl o tym, by zaaranżować dom w stylu skandynawskim. W ten sposób zyskasz optyczne powiększenie przestrzeni, a także piękne i przejrzyste wnętrze.

Papierowe dekoracje ślubne i weselne

Autor: Bogna Trętko
Źródło: abcslubu.pl

Białe mieszkanie w skandynawskim stylu jest modne od kilku lat także w Polsce.Świetnie prezentuje się szczególnie w chwili, jeśli biel złączymy tylko z pojedynczymi drobiazgami w barwach szarości. Fatem jest, że nie każdy powinien sobie pozwolić na taką mieszankę kolorów, bo na bieli szybko widać brud, nie mówiąc o kurzu. Dlatego zalecam taką opcje przede wszystkim osobom, które mają już duże dzieci, albo wcale ich nie mają.

Urok takiego wnętrza kreują najczęściej zwiewne, firanki z woalu oraz różne dodatki, które można do mieszkania wstawić. Osobiście bardzo uwielbiam wszelkiej postaci figurki oraz oryginalne, piękne półmiski, albo – źródło artykułu – misy z jasnego drewna. W skandynawskiej przestrzeni rewelacyjnie prezentują się różnego rodzaju akcesoria ze szkła – może być to zwyczajny wazon na kwiaty, albo totalnie fantazyjna rzeźba ze szkła. Interesująco i ciekawie wyglądać będzie również kolorowa poduszka na tle jasnej kanapy. Można także zrobić na jeden większy mebel w innym intensywniejszym kolorze – obiecuję, że będzie znakomicie wyglądał.

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Wiele konceptów na drobiazgi i gadżety, które można wstawić w mieszkanie w stylu skandynawskim przeczytałam na stronie . Gwarantuję, że kilka pomysłów wykorzystam urządzając salon we właśnie budowanym domu.