Mieszkania
lampka biurowa
Wprowadził: Sebastian Włoszek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szukając atrakcyjnych lamp do domu!

Wszyscy zainteresowani oświetleniem wszystkich pomieszczeń we własnym mieszkaniu powinni orientować się, że dzisiaj szczególnie godne zainteresowania są lampy. W sumie można powiedzieć, iż lampy tak jakby odeszły do lamusa. Jednakowoż pewni ludzie mawiają tak o choćby książkach - a jakby nie patrzeć nadal są ci ludzie, którzy czytają książki. To wyraźnie pokazuje, że w żądnym wypadku nie można przesadnie deprecjonować wciąż sporego znaczenia tego typu oświetlenia. Powinniśmy docenić lampy, one w żadnym razie nie odeszły do lamusa!
garaż
Wprowadził: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Przydatne wskazówki dla osób, które chcą zabezpieczyć odpowiednio swoje mieszkanie czy dom.

Każdy właściciel domu czy mieszkania chce, aby jego majątek nie był zagrożony. Niestety w dalszym ciągu zdarzają się różnego rodzaju włamania i kradzieże, w jakich giną różne przedmioty.
stół
Wprowadził: Erich Ferdinand
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokój jadalny z snów

Jeśliby zrobić ankietę wśród znajomych i wypytać o ukochane pomieszczenie w domu, bez wątpienia wielu wskazałaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że dokładnie to wnętrze jest swoistym sercem naszego domu. To tutaj przyrządzamy posiłki, które później z całą rodziną jemy przy wspólnym stole. To w kuchni zazwyczaj dochodzi do ważnych rozmów między rodzicem, a pociechą. Także w kuchni zwykle gospodynie spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy filiżance świeżo zaparzonej kawy. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez kuchni.
jadalnia
Wprowadził: outreachr.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak za pomocą mebli nadać mieszkaniu charakter?

Jeśli zastanawiamy się nad tym jak urządzić swoje mieszkanie, to powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko dopełnienia takie jak zdjęcia albo figurki nadają charakter konkretnemu pomieszczeniu, lecz przede wszystkim powodują to meble. To one są widoczne na pierwszy rzut oka, to właśnie one zajmują znaczną powierzchnię, a więc od ich dobrego wybrania będzie zależało to, w jaki sposób będzie się przedstawiał nasz pokój.
fotel
Treści źródłowe: damnet.pl

Urządzamy ładne pomieszczenia w super stylu!

Jeśli zbudowałeś właśnie nowy dom, kupiłeś mieszkanie lub zwyczajnie zrobiłeś remont domu, niewątpliwie czeka Cię również wyprawa do sklepu meblowego oraz zakup nowych mebli. Jeśli chcesz odszukać meble, które będą nie tylko niedrogie, ale również solidnie wykonane, zdecydowanie musisz uzbroić się w cierpliwość. Mnóstwo niedrogich mebli jest bowiem kiepsko wykonanych – zakup takich mebli z pewnością nie będzie inwestycją na długie lata.
Fofotapeta do sypialni, morze
Wprowadził: Dimlab.pl
Treści źródłowe: Dimlab.pl

Trzeba inwestować w obraz na płótnie

Sprawdźmy jak prezentuje się obraz na płótnie

Czasami pragnąc zmienić aranżację swojego mieszkania sięgamy po pomysły, które są nie dość że drogie, to jeszcze czasochłonne we własnym wprowadzeniu. A przecież wystarczy jedynie odrobina pomysłowości oraz może się okazać, że w szybkim czasie przemienimy swoje mieszkanie oraz wprowadzimy do niego odrobinę odmienności.
aranżacje mieszkań
Treści źródłowe: flickr.com

Mieszkanie i wnętrze. spraw by twoje mieszkanie było wyjątkowe!

Osoby, kiedy słyszą hasło dom najczęściej kojarzą je z domem w którym się wychowali. W rzeczywistości nie ma znaczenia czy był to ładny duży dom, czy mieszkanie na czwartym piętrze w bloku. Dom to to przestrzeń którą kojarzymy z tym, że byliśmy w niej większość naszego życia i co istotne żyją lub mieszkali tam matka i ojciec.
mieszkanie lofty
Treści źródłowe: flickr.com

Nasze lokum jest najistotniejsze – jak je stosownie urządzić?

Bez wątpienia dla każdego człowieka priorytetowe znaczenie ma miejsce, w którym lubi się spędzać czas. W zdecydowanej większości przypadków jest to właśnie nasze mieszkanie, a więc miejsce, w którym śpimy, spożywamy obiad czy spędzamy wolny czas wciąż czując się w pełni bezpiecznie.
nowe mieszkania we wrocławiu
Wprowadził: Torsten Maue
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym kierujemy się przy wyborze lokalizacji mieszkania? Co decyduje o naszym wyborze?

Gdzie kupić nowe lokum? To czasami jest dylematem, bo wiedząc, że decydujemy na wiele lat, chcemy wybrać jak najlepiej. Jakie rzeczy często jest brane pod uwagę?


drewniany regał
Wprowadził: Bernd Wiebus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pożyteczne i gustowne wyposażenie przedpokoju - piękne, sosnowe meble

Nierzadko multum uwagi poświęcamy aranżacji swojego domu i mieszkania, w szczególności jeśli chodzi o takie pomieszczenia, jak kuchnia, łazienka, salon lub też sypialnia. Jednakże naturalnie nie powinniśmy zapominać również o aranżacji przedpokoju, nawet jeśli nasz przedpokój posiada niewielki metraż. Przedpokój także odgrywa znaczącą funkcję w wyglądzie i aranżacji kompletnego naszego mieszkania, to właśnie on już od samego wejścia do domu lub mieszkania, może niemało powiedzieć o całym domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.