Mieszkania
nowoczesny kominek
Wprowadził: Elizabeth Krumbach
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego należy zdecydować się na parawan kominkowy?

Kominki odznaczają się współcześnie coraz większą popularnością, gdyż są doskonałą alternatywą na zimne wieczory, których w polskim klimacie niestety nie brakuje. Warto wziąć to pod uwagę, kiedy buduje się swój dom. W dodatku, kominki gwarantują, że pomieszczenie zyska klimatyczną atmosferę. Mogą także posłużyć jako podstawa systemu grzewczego. Planując montaż zwyczajnego kominka, czyli otwartego, w jakim pali się prawdziwy ogień, warto pamiętać, aby wyposażyć się we wszystkie konieczne akcesoria. Bardzo pomocny okazuje się też zabudowa kominkowa. Czemu? Do czego służy?
budowa domu
Wprowadził: pnwra
Treści źródłowe: www.flickr.com

Chcesz zbudować dom, który będzie niedrogi w utrzymaniu? Zwracaj uwagę zwłaszcza na jakość wybieranych materiałów!

Właściwie każdy, kto kiedyś interesował się kwestią budowy domu i porównania kosztów utrzymania domu a mieszkania, zdecydowanie wie doskonale, że utrzymanie domu jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż opłacanie czynszu w mieszkaniu. Jednocześnie pewnie każdy z nas marzy o niedużym domku na wsi - jak spowodowaća, żeby to marzenie się spełniło, a równocześnie aby być w stanie utrzymać swoje miejsce zamieszkania?Jeśli naprawdę zależy Ci na zmniejszeniu kosztów utrzymania domu, wtedy niewątpliwie powinieneś zainteresować się zagadnieniem ekologicznych domów.
osiedle
Wprowadził: EnergieAgentur.NRW
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe w wielu miastach

W wielu miastach na obszarze Polski powstają nowe inwestycje mieszkalne, wolno oznajmić, że inwestycje te są obecnie prowadzone na nadzwyczaj dużą skalę. Zapotrzebowanie na nowiusieńkie nieruchomości mieszkalne, domy oraz mieszkania, jest teraz bardzo wielkie i cały czas wzrasta.
remont domu
Wprowadził: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio przygotować się do kompleksowego remontu?

Zdarzają się nierzadko takie sytuacje, że decydujemy o kompleksowym remoncie naszego domu albo mieszkania. Do działania takiego skłania nas także kupno mieszkania od dewelopera, w którym nie ma zwykle nic poza gołymi ścianami. W jaki sposób odpowiednio przygotować się do tak rozbudowanego przedsięwzięcia, aby oszczędzić sobie mnóstwa zbędnych rozczarowań? W głównej mierze dobrze jest skupić się na stworzeniu profesjonalnego planu działania.
okno

Wiosenne dekoracje

Do naszych domów wielkimi krokami zbliża się wiosna. Wychłodzone przez zimę mieszkania powoli wypełniają się pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Przedwiośnie jest już krótkim przedwstępem do nowej pory roku. Kiedy spod powoli topniejącego śniegu wyglądają nieśmiało niestrudzeni pionierzy wiosny – przebiśniegi i krokusy, za pomocą nieskomplikowanych zabiegów możemy sami zaprosić wiosnę do naszych wnętrz.

Inwestycje deweloperskie zjawiają się niesamowicie często

Powinniśmy przejrzeć aktualne oferty mieszkaniowe. Gdy zastanawiamy się nad kupnem własnego domu, to powinniśmy najpierw dowiedzieć się w propozycjach nieruchomości, tak żeby zaznaczyć, czy w ogóle mamy w czym przebierać. Trzeba się namyślić, czy pragniemy coś nowego, co dopiero powstaje, czy może jednak coś z rynku wtórnego, na którym w razie potrzeby będziemy mieli okazję się natychmiast wprowadzić. Najważniejsze będzie to, żebyśmy wiedzieli czego pragniemy i abyśmy do tego podążali.
szafa
Wprowadził: Bruno Piombini
Treści źródłowe: Bruno Piombini

Jakie wybierać meble? Czy lepiej kupować gotowe czy może lepsze będą na wymiar? O jakich rzeczach pamiętać?

Podczas dobierania mebli do naszej kuchni staniemy przed całkiem sporym dylematem. Otóż, jakie najlepiej wybrać? Nabyć meble gotowe, czy może jednak zamówić takie na wymiar? Jedno, jak również drugie rozwiązanie ma swoje wady jak i zalety, które musimy przejrzeć i zderzyć z naszymi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Tylko wtedy uda nam się dobrać najlepsze meble.
zaprawa
Wprowadził: iLoveButter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/jdickert/965335119/

Czy warto budować własny dom

Budowa domu – podjęcie decyzji o jej rozpoczęciu na ogół nie należy niestety do łatwych. Nierzadko zanim ostatecznie podejmiemy taką decyzję, przeżywamy wiele rozterek i mamy wiele dylematów. Zastanawiamy się, czy na pewno jest ona stosownym pomysłem, czy nie lepiej jest zadowolić się po prostu, jak w przypadku większość ludzi, mieszkaniem w bloku. Czy takie ryzyko się opłaca? Przecież dom budujemy z reguły na kredyt. Mało kto z nas ma na tyle sporo oszczędności, aby móc sobie pozwolić na taką inwestycję od ręki. Stąd też jeżeli naprawdę nam na niej zależy, to jedynym sensownym wyjściem jest pożyczka z banku. Jednakże to wiąże się jak najbardziej właśnie z ryzykiem.
inteligentne domy w Krakowie
Wprowadził: Wonderlane
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mocne strony inteligentnych domów oraz automatyki budynkowej

Inteligentne domy zyskują dziś coraz większe zaciekawienie. Takie inteligentne instalacje są ogromnym ułatwieniem dla domowników, zarazem podwyższają standard i komfort mieszkania.
Wrocław
Wprowadził: Alberto Cabello
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli ciekawią nas mieszkania Wrocław warto sprawdzić propozycje u pewnych deweloperów

Obecnie zdecydowana większość polskich miejscowości się rozbudowuje. Tak samo pod względem architektonicznym jak i kulturalnym zaobserwować da się spory wzrost zainteresowania kierowniczymi ośrodkami pojedynczych województw, które niezaprzeczalnie przyciągają tak samo Polaków, jak i cudzoziemców.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.