Drzwi
Łazienka
Wprowadził: Lazienkaplus.pl
Treści źródłowe: Lazienkaplus.pl

Dekorowanie toalety

Od współczesnej łazienki oczekujemy wiele. Winna zagwarantować nam wieczorny odpoczynek w wannie, sprzyjać regeneracji sił, ale także umożliwić prędką ranną toaletę wszystkich domowników. Należyta aranżacja łazienki powinna pozwolić na stworzenie wnętrza efektywnego oraz praktycznego.
landszaft - mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać dobre, należyte drzwi wewnętrze do domu czy mieszkania?

drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu, jednak drzwi wewnętrzne też mają niemałe znaczenie. W domu czy mieszkaniu pewno mamy wiele pomieszczeń, do jakich niezbędne są drzwi.
bramy
Wprowadził: WIŚNIOWSKI
Treści źródłowe: WIŚNIOWSKI

W jaki sposób odmienić swoją posesję? Podpowiadamy co możesz zmienić, by być oryginalnym.

Zastosowanie różnego rodzaju rozwiązań pozwala uzyskać nową jakość na wielu polach. Niektóre rzeczy mają szansę być czymś innym, niż zdaniem producenta mogłoby się wydawać. Niepowtarzalne drzwi mogą służyć za bramę wjazdową. Piękne krzesła, mogą być półkami. Kunsztowny barek może natomiast stać się biurkiem dla ucznia, po podstawieniu nóżek w odpowiednim miejscu.
Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Wprowadził: Jaguar
Treści źródłowe: www.jaguar.pl

Meblowanie małego mieszkania w stylu skandynawskim - inspirujące porady

Bardzo ważnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest przedpokój. Jest on z tego powodu najbardziej problematyczny. Korytarz jest wizytówką mieszkania, po jego aranżacji możemy wyobrazić sobie to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, by zrobił dobre pierwsze wrażenie.
listwy wykończeniowe
Wprowadził: Bill Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Listwy wykończeniowe - nader ważny „element” nieomal każdego wnętrza

Zwykle są niedoceniane. Tymczasem to nader ważne „elementy”, które niejednokrotnie potrafią przesądzić o wyglądzie całego wnętrza.
Rolety zewnętrzne
Wprowadził: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zatroszczyć się o należyte bezpieczeństwo własnego lokum?

Dom - zapewne dla większości ludzi kojarzy się całkiem sympatycznie. Jednakże wcale nie jest powiedziane, że dom we wszystkich przypadkach jest w zupełności beztroską przystanią, w której nareszcie mamy możliwość poczuć się bezpiecznie. Zwłaszcza, iż stosunkowo nierzadko słyszy się o chociażby włamaniach do domów. Chcę zatem napisać nieco na temat sposobów radzenia sobie z przestępcami. Niby Polska to nie chociażby Detroit, ale niewątpliwie bagatelizowanie zagrożenia jest niemądre. Na początku chciałbym przypomnieć, że świetne są rolety antywłamaniowe.
garaże
Wprowadził: raneko

Z jakiego powodu należy stawiać dzisiaj na najlepszych producentów akcesoriów do domów i mieszkań?

Dbając o najwyższą jakość materiałów, które zostały użyte do stworzenia swoich poszczególnych ofert, takich jak drzwi czy bramy, firma proponuje najwyższy standard. Nabycie rzeczy takiej jak bramy garażowe segmentowe Warszawa zaproponować może na znakomitym poziomie. Usatysfakcjonowani klienci i usługobiorcy stawiają głównie na solidność bram oraz drzwi, jak również na ich elegancję. Sporym zainteresowaniem cieszą się te ręcznie zdobione. Dodatkowo klienci mają doskonałą możliwość opracowania koncepcji danej bramy na własną rękę.
tynk silikonowy
Wprowadził: LAKMA
Treści źródłowe: LAKMA

Jakie zawiasy wybrać do mebli a jakiego rodzaju do okien?

Bez właściwych zawiasów żaden ruchomy element w drzwiach czy bramach nie mógłby funkcjonować. One na rynku występują w rozmaitych wersjach.


izolacja
Wprowadził: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Treści źródłowe: Optiflame/Glen Dimplex Polska

Jakie można by wybrać zawiasy do swoich szafek?

Bezpieczne oraz komfortowe używanie niektórych mebli zapewnia dobre dobranie zawiasów meblowych. Tyczy się to szczególnie frontów o znacznych wymiarach. Dzisiaj jednak mamy bardzo szeroki asortyment i możemy wybrać odpowiednie zawiasy do danego typu mebli.


Jakie można by wybrać zawiasy do swoich szafek?

Obecnie można by dobrać zawias do drzwi drewnianych, z ramką drewnianą czy do drzwiczek wykonanych ze szkła.
drzwi
Wprowadził: RuckZuck
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/podloga_i_drzwi_kontrast.jpg

Wybór spośród najlepszych modeli drzwi zewnętrznych

Znakomicie przygotowane na wymogi klientów drzwi dębowe robione są przez nas ze stosowaniem się do europejskich standardów. Stawiając na wysokiej jakości akcesoria do mieszkań oraz domów, stawiamy na znakomite propozycje. Dodatkowo klientów mogą zachęcić atrakcyjne ceny oraz szerokie zaangażowanie producenta w tworzenie coraz to nowszych i lepszych zestawów. Drzwi ze specjalnym przeznaczeniem na zewnątrz, jak i te wewnętrzne znaleźć można na stronie internetowej producenta razem ze szczegółowym opisem.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.