Powietrze
blachy
Wprowadził: bilderheld
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak zatroszczyć się o zdrowe powietrze w swoim domu?

powietrze w domku wywiera olbrzymi wpływ na nasze zdrowie. Kto wypoczywa w zadymionej alkowie a także korzysta z syntetycznych odświeżaczy powietrza, musi liczyć się z tym, że wszelkie szkodliwe substraty z pewnością osiądą w jego ciele.
ekipa remontująca
Wprowadził: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Okres letni doskonały na odświeżenie mieszkania

Lato to doskonały czas na przeprowadzenie remontu naszego domu, zwłaszcza, jeśli podejmiemy decyzję o wymianie okien na nowe. Dzięki odpowiednim i prawidłowo założonym oknom,uzyskamy gwarancję, że w zimie w naszym mieszkaniu będzie ciepło i przyjemnie. Jednak z drugiej strony, szczelne okna utrudniają naturalną wentylację, zapewniającą wymianę powietrza między wnętrzem naszego mieszkania, a jego otoczeniem.
wentylator
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl

Jak skutecznie się ochłodzić w domu?

Wentylatory są urządzeniami które spotyka się ma każdym kroku. Od wentylatorów mających nadawać krążenie powietrza w pomieszczeniu, po te, które chłodzą części elektroniki użytkowej. Ich największą zaletą jest prostota funkcjonowania, która pociąga za sobą zestaw innych przydatnych wyznaczników – wysoką skuteczność, niezawodność i niski pobór energii elektrycznej.
Pingwin
Wprowadził: Hillary
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrzewanie w domu jest w stanie negatywnie wpływać na Twoje zdrowie. Jak z tym walczyć? Okazuje się, iż jest sposób

Nawilżanie powietrza jest konieczne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy ogrzewanie powoduje, że powietrze w mieszkaniu staje się dość suche. Niektórzy błyskawicznie zauważają zmianę, ponieważ mogą pojawić się problemy z oddychaniem lub deficytem koncentracji, inni dopiero po pewnym okresie, a wtedy najbardziej dostrzegalne objawy to suche włosy czy kłopoty z cerą. Niestety, ogrzewanie ma niekorzystny wpływ dla zdrowia.
klimatyzator
Wprowadził: Centrum Klima SA
Treści źródłowe: Centrum Klima SA

Tylko jeden klimatyzator a sporo walorów

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma chłodzić, lecz również estetycznie reprezentować się, niedużo kosztować i najkorzystniej, jeżeli zarazem może być także urządzeniem grzewczym. Marzenie? Najnowszy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to do zrealizowania. Klimatyzator przenośny czyli tzw. klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu.
łóżko piętrowe
Wprowadził: Stephen Kruso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mnóstwo osób w pewnym momencie życia śni o tym, żeby postawić dom i tam spędzić resztę życia

Jeżeli żyjemy w sporym mieście, gdyż tu pracujemy, to nierzadko mieszkamy wtedy w blokach. Rzadko możemy sobie pozwolić na postawienie domu zaraz po studiach.
Domek
Wprowadził: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogrzej swój dom na zimę, tanio i skutecznie

Każdy z nas chciałby mieć swój własny dom, gzie nie potrzebowalibyśmy obawiać się sąsiadów zza ściany. Jednak wiele osób boi się znacznych cen ogrzewania, w momencie kiedy z każdej strony otacza nas zimne powietrze.
kominek
Wprowadził: anne arnould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dozowniki do mydła powinny okazać się być sterylne

Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za wyposażenie łazienek publicznych, z których wykorzystuje naprawdę dużo różnorakich ludzi, to musimy przypilnować, by znalazły się w nich jak najwspanialsze sprzęty. Takie, które zezwolą na utrzymanie maksymalnej higieny, przez co będziemy uzyskiwali pewność, że wychodząc z łazienki mamy realnie najczystsze ręce, jakie jesteśmy w stanie mieć.


Dozowniki do mydła powinny okazać się być sterylne

Suszarki łazienkowe mają możliwość się między sobą wyróżniać


Dozowniki do mydła powinny okazać się być sterylne

Należy zwracać uwagę na to, że po umyciu rąk należy je osuszyć, gdyż w innym razie rozpoczną nam się wysuszać i będą pękać, co nie będzie miłym uczuciem, a w dodatku będzie bardzo bolesne.
sprzedaż mieszkań Warszawa Bemowo
Wprowadził: tru.st
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
cena
Wprowadził: Black Red White SA

Piwnica - niewątpliwie idealne miejsce na spiżarnię albo domowy warsztat

Bliskość natury, piękne pejzaże, spokojna okolica, czystsze powietrze - mieszkanie na przedmieściach ma szereg walorów. Nie zaskakuje zatem fakt, iż w dzisiejszych czasach mnóstwo osób postanawia opuścić „miejską dżunglę” i wybudować upragnione „gniazdko” od podstaw.


Piwnica - niewątpliwie idealne miejsce na spiżarnię albo domowy warsztat

Nim jednak, wbijemy pierwszy szpadel, musimy podjąć kilka ważnych decyzji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.