Więcej niż źródło światła, czyli o niezwykłych lampkach

Lampy mają już nie tylko cel funkcjonalny. Przykuwają uwagę swoim oryginalnym wyglądem i stają się elementem zdobiącym wnętrza. Jak wybrać najlepszy fason do naszego wnętrza?

Oryginalna lampa

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Lampy Ranko można polecić przede wszystkim tym osobom, które lubią nowoczesny design. Marka oferuje nie jedynie lampki wiszące, ale i stylowe żyrandole oraz nieduże lampki na biurko. Miłośnicy nietuzinkowych aranżacji mogą wybierać lampki podłogowe lub biurkowe o niebanalnym kształcie. Lampy Ranko to również użyteczne kinkiety i plafony, znakomicie dopasowane do łazienki lub korytarza. Ceny produktów firmy różnią się zależnie od modelu i starują od ok. 120 złotych za jeden kinkiet. Nowatorski design już od dekad jest synonimem prostoty i naturalności. To zarazem cechy charakterystyczne skandynawskich firm, takich jak lampy Markslojd .http://www.galeriaoswietlenia.pl/15_markslojdpami biurkowymi, stojącymi albo uniwersalnymi kinkietami, w propozycjach firmy są też eleganckie, bardziej dekoracyjne żyrandole. Lampy Markslojd zainteresują także osoby szukające oryginalnych elementów zdobnych do swojego wnętrza. Ogromną popularnością kupujących szczycą się m.in. oryginalne oświetlenia sufitowe, stylizowane na… klatkę. Koszty lamp marki Markslojd zaczynają się już od stu zł. Zobacz też .

Dawno http://galeriaoswietlenia.pl/12_ramkoiedy lampy miały na celu jedynie oświetlać mieszkania. Dzisiaj z powodzeniem wzbogacą wystrój wnętrza, a czasem pełnią też wyjątkową rolę. Świąteczne oświetlenie to już obowiązkowy element dekoracyjny każdego wnętrzaŚwiąteczne oświetlenieznym możemy dekorować nasze mieszkania sznurami malutkich, kolorowych światełek. Te lampy charakteryzuje ciepłe światło, które dodatkowo nadaje nastroju spotkaniom w rodzinnym gronie. Oświetlenie świąteczne zawieszamy przede wszystkim na choinkach, ale też na ścianach, meblach, a nawet oplatamy nimi donice z kwiatami. Tego rodzaju oświetlenie to też śliczne lampiony i świeczniki, które stawiamy na wigilijnym stole. Z bogatej oferty producentów bez trudu znajdziemy coś dla nas, bez znaczenia, czy wolimy dyskretne ozdoby, czy wielobarwny przepych.