Turkusowa kuchnia z jadalnią – czy warto poprawić design swojej kuchni?

Po zakupie mieszkania bądź domku dwa podstawowe wnętrza do zaaranżowania i wykończenia to kuchnia i łazienka. Na 100% bez nich się nie obejdziemy. Salon i mniejszy pokój można wyposażyć w późniejszym czasie, kiedy już w nim zamieszkamy. Kuchnia jest zdecydowanie najdroższym pomieszczeniem w każdym mieszkaniu.

Pomysł na aranżacje kuchni

Autor: Cameleo
Źródło: Cameleo
Na początku należy spisać wszystkie rzeczy, których potrzebujesz. Na liście najpierw powinny znaleźć się lodówka, kuchnia i piekarnik. Nie mając mebli można się żyć – kuchnia (sprawdź nasze propozycje na zabudowa kuchni warszawa) i jadalnia w turkusie.

Przemyśl również, jaki powinna ona kolor. Teraz mamy modę na turkusową kuchnię – . Jeśli już wiesz, jaki odcień i ajkie szafki potrzebujesz, możesz poszukać w sklepach meblowych, albo do kuchennego studia. Topowym dodatkiem są także turkusowe przedmioty, albo talerze i miski. Jednak w kontekście kuchni potrzebnych jest wiele niewielkich drobiazgów, które będą odpowiadać do np. mebli w waniliowym, również ostatnio często wybieranym kolorze.

Łazienka jest miejscem, w którym dbamy o nasze ciała. Należy zadbać, by była także kącikiem, w którym z przyjemnością bierzemy miłą, długą kąpiel. Obowiązkowymi rzeczami będą w niej wanna, czy prysznic, muszla klozetowa i umywalka. Fajnym pomysłem będzie znalezienie małego miejsca na bidet.

Uprości nam on higienę miejsc intymnych. Istotny jest także wybór odpowiednich płytek, którymi wykończymy podłogi i ściany. Najlepsze będą matowe, bez połysku, i niekoniecznie w jednolitym kolorze. Z jakiego powodu? Mniej na nich zauważalne są zacieki, wszelkie zabrudzenia i plamy. Nie wspominając o kamieniu. Najtrudniej jest doczyścić wyłożoną czarnymi płytkami – widać na nich dosłownie wszystko.łazienka (witryna w tym temacie)