Podłoga
Drewniany parkiet
Wprowadził: Erich Ferdinand
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Cyklinowanie parkietu sposobem na piękne wnętrze

Sposobów wykończenia podłogi wskazać można wiele. Wśród nich znajduje się ułożenie parkietu. Definitywne wykończenie parkietu wymaga jego wycyklinowania.
lastryko
Wprowadził: josef friedrich schmidt
Treści źródłowe: pixabay

Sprawdzamy na czym polegają podstawowe usługi dotyczące kamieniarstwa

O każdą powierzchnię należy dbać. Nie jest istotne, czy postawiliśmy na podłogę drewnianą czy posadzkę, musimy pielęgnować wszystko, kiedy chcemy, by przez dłuższy czas, to co wybraliśmy odpowiednio się prezentowało. Ale rzeczywistość jest taka, że pielęgnacja pewnych materiałów jest o wiele bardziej czasochłonna.

Jak właściwie ułożyć parkiet w naszym mieszkaniu?

Powszechnie wiadomo, że spełnienie wszelakiego typu działań budowlanych często wymaga od nas sporego zaangażowania i fachowej wiedzy. Wiedzą o tym szczególnie osoby, jakie swego czasu zmuszone były do remontu własnego miejsca zamieszkania.
Podłoga
Wprowadził: Arto Brick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ciężkie decyzje podłogowe – czyli przez co musisz przebrnąć próbując znaleźć podłogę idealną do swojego lokum

Podłoga. Czy jest coś ważniejszego w każdym lokum? Jej barwa ma prawdopodobnie najistotniejszy wpływ na wygląd pomieszczenia, nawet wygląd ścian nie jest tak istotny. Podłoga zespala lub dzieli pomieszczenia, wyznacza granice. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zwykle tracimy od groma czasu na jej wybieraniu.
drewniany parkiet
Wprowadził: Akasa Gestión Consultores SL
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Drewno naturalne wraca do łask - listwy przypodłogowe drewniane a także drzwi fornirowane.

Współcześnie, w dobie plastiku, który coraz poważniej zaczyna nudzić konsumentów na wielkim znaczeniu zyskuje drewno. Tworzywa sztuczne są praktycznie wszędzie, dlatego są coraz mniej atrakcyjne, zaś ludzie coraz chętniej powracają do klasycznych produktów z drewna. Jest to nie jedynie kwestia estetyki, lecz równocześnie ewidentnej jakości i większej odporności na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne tego materiału.
poddasze
Wprowadził: urbaneapts

Kilka przydatnych porad dla właścicieli mieszkań, którzy chcą położyć płytki w swojej kuchni.

W naszych kuchniach coraz bardziej popularnym sposobem wykończenia podłóg i ścian są najróżniejsze kafelki i płytki. Przede wszystkim są odporne na wodę i łatwe do utrzymania w czystości, co ma duże znaczenie mając na uwadze charakter pomieszczenia.
remont
Wprowadził: Dominic's pics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odnowienie mieszkanka - od czego zacząć?

Bez względu na charakter prac odnowienie mieszkania kojarzy się z niedużym trzęsieniem ziemi. Podpowiadamy w jaki sposób dobrze przygotować się do remontu domku.


Odnowienie mieszkanka - od czego zacząć?

Zarówno w domu starym, w którym przeprowadzać będziemy gruntowny remont czy też je jedynie odświeżać, jak i w nowym, nabytym w stanie surowym, rzeczą fundamentalną będzie plan i zakres prac remontowych.
działki
Wprowadził: Nico Kaiser
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie panele kupić na posadzkę?

Posadzka ułożona z paneli podłogowych może wyglądać wspaniale wiele lat, o ile będzie eksploatowana należycie.


Jakie panele kupić na posadzkę?

Jednakże panele panelom nie równe, a wybór nie będzie wcale taki nieskomplikowany.
ocieplanie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Dlaczego odpowiednie docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w sezonie grzewczym.

Wiosna trwa, niedługo nadejdzie lato, więc sezon na remonty w pełni. Tylko patrzeć, jak rozpoczną się prace wewnątrz domów i dookoła nich. W związku z tym że aura w Polsce lubi płatać figle, należy sprawnie zabrać się do pracy, żeby , nim zakończą się słoneczne i ciepłe dni.
łazienka
Wprowadził: Daniela
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaaranżujmy dom marzeń

Nawet jeśli nie chcemy w najbliższym okresie kupna domu, lub jego remontu, to i tak zazwyczaj w naszej głowie jest jakaś propozycja, która pokazuje nam jak to wszystko powinno wyglądać, jak będzie dla nas idealnie i co będzie do nas pasowało. Dlatego w chwili, kiedy mamy szansę wcielić te nasze myśli w życie, nie możemy zwlekać, ani nad niczym się namyślać, jedynie natychmiast przystąpić do wypełniania zadań, które pozwolą nam posiadać mieszkanie naszych marzeń.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.