Sugestie gdzie możemy kupić antyki

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy, a co za tym idzie wakacyjne wyjazdy! Gdzie planujecie urlop? ? Roztocze? A może zagraniczne wojaże? Wszędzie tam na wycieczkowiczów oczekuje wiele pokus… m.in. stragany z przeróżnymi przedmiotami! Sporą liczbę miast ma jeszcze tzw. pchli targ, gdzie kupimy sporo urokliwych rzeczy. Dziś piszemy o tym, jak kupować antyki.

starocie

Autor: bratty alli
Jeden z moich ulubionych pchlich targów znaleźć można we Lwowie, w samym centrum miasta (dowiedz się więcej na blogu). Można na nim znaleźć dosłownie wszystko, od czapek wojskowych z czasów II wojny światowej, przez srebrne cukiernice, po meble, mające niemal 100 lat. Zakupy na nim stanowią dla mnie zazwyczaj nie lada rozrywkę. Tam właśnie znalazłam zestaw kartek pocztowych z polskimi miastami, przepiękną, bogato zdobioną srebrną tacę, na której podaję gościom ciepłe napoje.Poszukiwania najciekawszych rzeczy często trwają trochę czasu.

Wejdź na ten link oraz przeczytaj więcej treści na ten temat – te porady poszerzą Twoją wiedzę na poruszany w niniejszym wpisie temat.

Jeśli jesteśmyfanami antyków, warto dobrze poznać epokę historyczną, z której rzeczy nas kręcą. Zbadajmy wtedy, jakich charakterystycznych elementów powinniśmy poszukać.

Jeśli potrzebne Ci inne miejsce, z którego zamierzasz czerpać dane, to zalecamy to opracowanie (https://mti-furninova.pl/oferta/sofy-z-funkcja-spania-codziennego). Przeczytasz tam wiele materiałów na opisywany tu temat.

Poradźmy się doświadczonej osoby, który doradzi nam, w którym miejscu np. znajdziemy datę wykonania przedmiotu. Nie zrażajmy się, gdy szafka czy wiaderko są mocno zniszczone. Możemy je samodzielnie odczyścić i odmalować, dzięki czemu zyskają drugie życie. Często w miastach odbywają się także tzw. garażowe wyprzedaże. Wiadomości o nich przeczytamy na tablicach ogłoszeniowych. Moda na nie przyszła do nas, za sprawą amerykańskich programów telewizyjnych. Wiele interesujących koncepcji na stare meble i wyszperane na pchlich targach rzeczy ma internautka lou na swoim blogu:

.