Meble do zabudowy – co warto znać na ten temat?

Coraz bardziej popularne są szafy wnękowe. Jeśli we wnętrzu mamy na nie miejsce to są one lepsze od szaf wolnostojących, gdyż lepiej wykorzystują przestrzeń. Realizowane na zlecenie fantastycznie dopasowują się do wymiarów ścian czy też wnęk. Drzwi do tego typu szafy mogą być przesuwane, składane albo uchylane. Najlepsze jednak to przesuwne, albowiem nie wymagają dodatkowej przestrzeni podczas otwierania, dlatego też są idealne do ciasnych korytarzy czy małej garderoby. Drzwi takie zamieszczone są w jednej płaszczyźnie z powierzchnią ściany dzięki czemu z wnęki nie wystają żadne przeszkody.

półki w szafie

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Fantastycznie na tego typu drzwiach wyglądają lustra. Szafy tego typu są mniej widoczne aniżeli innego rodzaju szafy i nie przytłaczają tak jak te typowe meble. Niestety ich wadą jest ich cena. Jest to wynik w szczególności trudnej konstrukcji. Do tego dochodzi również indywidualny projekt do każdej z szaf.

Ten odsyłacz (https://www.cermag.com.pl/pl/oferta/plytki/plytki-podlogowe) kieruje do wpisu, który ma wyjątkowe treści – z pewnością Cię zaciekawią i będą użyteczne.

Chociaż warto jest zainwestować w tego rodzaju szafę, ponieważ jest praktyczna i estetycznie wygląda. Jeśli zależy Ci na oszczędności, zerknij jakie są aktualne promocyjne oferty w sklepach meblowych, na przykład w tym miejscu: .

Wyposażenie szaf do zabudowy jest rozmaite. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Może to być najłatwiejszy rodzaj wyposażenia, czyli tylko półki. Ale można tutaj dodać na przykład druciane kosze. Doskonale nadają się one do przechowywania pościeli lub ręczników. Użyteczny także jest drążek do wieszania odzieży. Interesującym elementem tego typu szafy są również stojaki na buty. Przeznaczone są one do trzymania maksymalnie sześciu par butów. Panom bez wątpienia spodobają się bardzo użyteczne elementy wyposażenia szafy, czyli wieszaki na krawaty i paski.

Takie wieszaki zazwyczaj montowane są do jednej z bocznych ścianek, dlatego też nie zajmują dużo miejsca. Panie mogą na nich zawieszać na przykład swoje apaszki. Świetnym rozwiązaniem są także wieszaki na spodnie. Mogą one posłużyć również za wieszak dla pań na ich spódnice. Niezwykle praktyczne są również szuflady z pełnym wysuwem. Można w nich przechowywać np. bieliznę albo skarpetki. Elementów wyposażenia szaf wnękowych naprawdę jest sporo.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,