Pastelowe farby do waszego domu

Gdy marzysz, aby mieć jasne wnętrze wypełnione promieniami słońca obowiązkowo zdecyduj się na ściany w kolorze écru. Kremowy, czy jak kto woli, waniliowy odcień ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie przytulniejsze.

kolory we wnętrzu

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Największym atutem kremowych ścian jest spora uniwersalność i ponadczasowość tego koloru. Mamy gwarancję, że nie jest on tylko chwilową modą, jest on na topie już dość długo. Powinniśmy wybrać do niego podłogę, meble i dodatki w niemalże każdym odcieniu.

Zajmują Cię opracowane tutaj treści? Jeśli tak, to super – dajemy specjalnie dla Ciebie darmowe wejście (http://www.metalzdrewnem.pl/polki) do kolejnej strony.

Bo wszystkie będą dobrze się komponować! Wiadomo, że powinniśmy zachować zdrowy rozsądek, bo gdy wymyślimy kolorowy miszmasz, da on w rezultacie chaos do przestrzeni. Écru sprawdzi się w praktycznie wszystkich pokojach mieszkania: jadalni, sypialni, łazience, przedpokoju czy pokoju dziecinnym. Zależnie, jaki wybierzemy odcień i przedmioty, albo elementy mebli da on albo ciepłą przestrzeń, albo zimną. Szukając idealnego dla nas koloru kremowego, który akurat będzie na naszych ścianach należy zwrócić uwagę na to, jakie elementy mebli chcemy dać do pokoju a także w jakim klimacie mamy marzenie je wyposażyć ( wnętrza). Ciemniejszy odcień, taki bardziej wpadający w żółty sprawi, że pomieszczenie zrobi się dość jasne i przytulne, a gdy dostawimy do ścian barwne dodatki, da to efekt, że będzie w nim cały czas lato.

Jeśli szukasz pomysłów do urządzenia kuchni ablo sypialni dobrze wejść na bloga jasne barwy na ścianach na której blogerka pokazuje kilkanaście słodkich, śmietankowych aranżacji.

Jeżeli ten artykuł wydaje Ci się ekscytujący, sprawdź naszą informację (https://www.chesterfield-meble.com.pl/narozniki,g8.html) przedstawiającą analogiczny temat. Najprawdopodobniej ona też Cię zainteresuje.

Jej kojarzy się ten odcień przede wszystkim ze słodyczami – lodami waniliowymi, budyniem, kremem w ciastkach… Ostrzega w ten sposób przed ryzykiem zwiększonego apetytu na łakocie  . Oj, tam!, Ale co tam, jest ryzyko… jest zabawa!

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,