Szarości zawsze na topie!

Nie przepadasz za krzykliwymi, mocnymi, żywymi barwami? W takim razie zdecyduj się
postaw na standardowe barwy – pomaluj swe cztery ściany w barwach szarości. Obiecujemy, że wcale nie oznacza to, że przestrzeń będzie bura i bez życia.

salon

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy dobrać do niej inne, żywe barwy bibelotów. Dzięki temu zrobimy klasyczną przestrzeń, która będzie zawsze modna. Gdy już skompletujesz najładniejsze odcienie grafitu, musisz pomyśleć jak pomalujesz ściany. Masz tu co najmniej trzy możliwości do wyboru. Pierwsza jest najprostsza – wszystkie ściany w jednakowym odcieniu . Kolejną opcją jest wybrać dwa odcienie szarości, jaśniejszy i ciemniejszy. Ostatnią z naszych propozycji jest pomalowanie trzech ścian w tym samym kolorze, a na czwartej naklejenie fototapety. W ten sposób będziemy mieć ciekawą i rzadko spotykaną przestrzeń. Wybierając którąś z powyższych opcji pomyślmy jaką przestrzenią dysponujemy, czy mamy duże czy małe pomieszczenia. Gadżety do szarych ściantrzeba dobrać także w delikatnych odcieniach.Naturalnie możemy wybrać z krzykliwym kolorem, jednak pomyślmy, że nie będzie on pasował do odcieni ścian.

Czy znasz już ten świetny tekst? Zobaczysz tam faktycznie sporą ilość użytecznych wiadomości na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie pożałujesz!

W pierwszej kolejności znajdź te w odcieniach beży i stali. Rewelacyjnie będą wyglądały naczynia z chromowanej stali, srebrna zastawa stołowa, czy przeźroczyste szklane.

Przydałyby Ci się ekstra informacje na opracowany tu temat? Nie ma problemu – musisz kliknąć w poniższy link i tam wyszukasz mnóstwo interesujących postów.

W kwestii mebli optymalnie stawiać na naturalne drewno, albo płytę w barwie czerni, brązu bądź bieli. Ciekawe wykończenia szarych pomieszczeń znajdziemy ba blogu lovingit: