Wnętrza
fototapeta - krajobraz
Wprowadził: Yinan Chen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta - unikalna ozdoba w naszym domu

Znacznie częściej stosujemy w swoich domach oryginalne i niepowtarzalne dekoracje, które tworzone są na nasze specjalne zamówienie. Coraz mniej ciekawią nas przedmioty wyprodukowane na skalę masową i obecne w tradycyjnych sklepach. Jeśli planujemy zorganizować do własnego mieszkania oryginalną ozdobę, jaka będzie nas zachwycać przez lata, bez wątpienia musimy zwrócić uwagę na fototapety Wrocław.
Coraz więcej drukarni w całym kraju posiada w swojej ofercie możliwość wykonania fototapety dla swoich klientów.
Mieszkanie
Wprowadził: Ben McShea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do aranżowania lokum?

Planując aranżowanie wnętrz po raz pierwszy bądź remont, myślimy zwykle, jak winno się ono prezentować. Nasze wyobrażenia niestety najczęściej odbiegają dosyć istotnie od rzeczywistości, co bywa dość kłopotliwe.
kuchnia
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mocne kontrasty na ścianach twojego mieszkania

Pokój w czerni i bieli? A może czarne ściany? Klasyczna czerń i biel jest ciągle w modzie. Kiedy nie przepadasz za ekstrawagancją, oraz stronisz od ryzykownych i wpadających w oko rozwiązań polecamy swe mieszkanie urządzić w bieli i czerni.
krzesła
Wprowadził: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

W aranżacji wnętrz coraz częściej wykorzystuje się zestawienie drzewa oraz białej farby

Architektura wnętrz jest dziedziną nadzwyczaj obszerną i postępującą razem z nowymi trendami, które często się zmieniają. Każdy szczegół ma tu znaczenie i oddziałuje na całość aranżacji. Coraz nagminniej w wielu mieszkaniach da się dojrzeć urządzenie w konkretnym stylu, jaki pokazuje w pewien sposób charakter domowników.
akcesoria do kuchni
Wprowadził: Nemossos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podejmowana każdego dnia troska o stylistykę należącego do nas budynku mieszkalnego

Powszednia troska o stylistykę należącego do nas domu jest czymś zrozumiałym. Każdy przecież chce spędzać czas w takim otoczeniu, w jakim będzie czuć się w największym stopniu luksusowo.
Idealnie skomponowany salon
Wprowadził: Pegasus PR

Aranżacja wnętrza – idealny plan na pokazanie swojego charakteru i polepszenie humoru

Dom, to jedno z najważniejszych miejsc dla człowieka. W nim relaksujemy się po ciężkiej pracy, spędzamy czas z rodziną, przyrządzamy pyszne dania. Odkryj parę rozmaitych sposobów na aranżację wnętrza i zdecyduj się na styl, który w największym stopniu Ci odpowiada.
Salon, aranżacja wnętrza z siedziskami Sitting Bull
Wprowadził: Sitting Bull
Treści źródłowe: Blomus Polska

Dekoratorzy z Warszawy zachęcają do zapoznania się ze swoją ofertą

Dzięki temu, że nie spoczywamy na laurach i nieustannie poszukujemy coraz to kolejnych rozwiązań, mamy szansę dawać naszym zamawiającym sprawdzone opcje. Możliwości, które są dziś na wyciągnięcie ręki, wybierane są przez rzesze klientów. Nasz fachowiec taki jak dekorator wnętrz stawia w pierwszej linii na jakość, która poprzedzona jest dokładną analizą wymagań i wymogów klientów. Nasi architekci to ludzie z niemałym doświadczeniem, którzy z pełną odpowiedzialnością oraz z dużym zaangażowaniem podchodzą do realizacji różnych zleceń.
rolety w salonie
Wprowadził: Franc Gardiner
Treści źródłowe: Franc Gardiner

W jakiej sytuacji rolety do okien mogą stanowić dobrą alternatywę dla tradycyjnych zasłon?

Poszukując odpowiednich rolet do okien dachowych trzeba skupić się na tym, aby w skuteczny sposób ochraniały nas one przed promieniami słońca, jak także pozwalały na poczucie prywatności przy zapalonym świetle. Rolety do okien dachowych mogą pełnić zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną, a jeżeli możemy połączyć te dwie zalety nie zostaje nic innego, jak tylko to wykorzystać. Duża ilość wymiarów rolet sprawia, że każda osoba jest w stanie wybrać opcję adekwatną do własnych potrzeb.
Fototapety ścienne
Wprowadził: art.widi.pl
Treści źródłowe: art.widi.pl

Jakie dekoracje ścienne są godne naszego zainteresowania?

Trudno tak naprawdę zrozumieć rozumowanie takiego człowieka, który ciągle narzeka na rzekomo słabo urządzone wnętrza własnego domostwa, a i tak autentycznie nic nie robi z tym fantem! Negowanie rzeczywistości jest OK, ale wyłącznie wtedy, gdy potrafimy w umiejętny sposób podchodzić do konieczności zrobienia zmian.
Sufit
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Własności szafy przesuwanej

Projektując domowy design pragniemy przede wszystkim czuć się komfortowo. Niezmiernie istotną kwestią jest to, w jaki sposób będziemy przechowywać nasze osobiste rzeczy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.