Sposoby na mieszkanie z wystrojem z palet.

Potrzebujesz konceptu na tanie wyposażenie mieszkania dla studentów? Ciekawym pomysłem będzie wnętrze z meblami z palet. Będzie podobać się głównie studentom z artystycznymi zapędami.

Mieszkanie studenckie

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły na meble z palet dają olbrzymie pomysły wymyślania niespotykanych wyposażeń wnętrza. Pomyśl – masz możliwość tym sposobem poskładać również łóżko! Wystarczy, że w sklepie meblowym zakupisz wygodny materac. Zależnie od kwestii, czy jest on jednoosobowy, czy dla dwóch osób dobierasz ilość palet na dół. Najlepszą wysokością łóżka jest taka, kiedy w momencie, gdy na nie siądziesz będziesz mieć nogę w kolanie zgiętą pod kątem prostym. Będzie wtedy łóżko bardzo fajne także wtedy, kiedy będzie miało być do siedzenia.

Przypinam tu mój odsyłacz (http://www.balkonytarasy.pl/146-regulowane-wsporniki-tarasowe) do nowej witryny. Mam nadzieję, że zapragniesz obejrzeć ostatnie artykuły, jeżeli zaciekawiły Cię te pokazane na tej stronie.

Mamy możliwość z powodzeniem zrobić z nich ponadto komplet wypoczynkowy, który będzie nam służył podczas odwiedzin gości. Wystarczy z 3 palet wykonać fotel – dwie służą nam za siedzisko, a trzecia jest oparciem. Pozostaje położyć nań wielką poduchę, już mamy wygodny fotel. Trochę kapitalnych pomysłów przeczytasz na stronie

Zanim jednak weźmiemy się za robienie mebli z palet, należy je wyczyścić, wyszorować papierem ściernym i pomalować drewno.

Omawiany tekst Ci się podoba? Zatem odszukaj serwis, który ma zbliżone informacje na prezentowany temat – one również będą wciągające.

Unikniesz w ten sposób szybkiego zabrudzenia się mebli, a również paskudnego wbijania się igieł w nasze ciało. Palety można oczywiście zostawić w naturalnym kolorze drewna, a możemy również zamalować niektóre jej części w intensywne barwy. Dodamy w ten sposób wnętrzu energii i poweru. Mądrze obmyślmy jednak to, jakie kolory damy deseczkom – ma się to ładnie łączyć z kolorem ścian i resztą mebli, albo gadżetami. Wtedy zyskamy fajne, stylowe pomieszczenie.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,