Inspiracje na wyjątkową aranżację salonu – zobacz co jest w dzisiejszych czasach na topie

Przebywanie w restauracjach często przynosi mi dużo nowych koncepcji. Ukazują mi również obecne trendy. A te ciagle mnie zaskakują! Niby nie jestem laikiem, ale jednak, wciąż coś mnie jeszcze potrafi zaskoczyć. Dziś o tym, jak pomalować sufit. Co interesujące, prosta kwestia to nie jest.

Pokój żółto szary

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie miłe spotkanie przy kawie w knajpce znajdującej się w centrum zaskoczyło mnie oryginalnie pomalowanym sufitem. Policzyłam na nim około ośmiu barw. Plamy pomalowane przez grafika układały się w bardzo fantazyjną mozaikę. Całe pomieszczenie było niesamowicie bajkowe, ale sufit – niesamowicie mnie zaskoczył. Może z tego powodu, że jednak jestem przyzwyczajona do monotonnych, jednobarwnych, nieskomplikowanych sklepień w pokojach.

Ten niepowtarzalny sufit ( sufit) zrobił na mnie hipnotyzujące wrażenie, nie mogłam oderwać od niego oczu. W dodatku wcale nie zmniejszył przestrzeni kawiarni, wydawało się wręcz, że jest dużo przestronniejsza, niż w rzeczywistości. Zaskoczenie była tak silne, jak wtedy, gdy byłam u przyjaciółki, która zrobiła sobie w mieszkaniu żółto szary pokój – pokój w szarości.

Z sufitami jest tak, że gdy pomalujemy ściany na jakiś odcień, i w ten sposób pociągniemy także sufit wnętrza uzyskamy efekt pomniejszonej przestrzeni. Z tego powodu wolę jednak sufit w jasnym kolorze, albo jakimkolwiek jaśniejszym kolorze, niż ten położony na ścianach. Bardzo podobają mi się również sufity z belek, dają przyjemny, klimatyczny efekt.

Z tymi ostatnimi nie należy jednak szarżować, bo nie będą odpowiadać do wszystkich mieszkań. Jeśli jednak chcemy podłogę z drewna oraz meble, to z możemy postawić na taki sufit. Sufit z belek, pomalowany np.

Intryguje Cię skąd czerpiemy informacje na zawarty w naszym poście temat? Zapraszamy więc do nowej strony – tam oczekuje na Ciebie dodatkowe źródło (http://dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Trudnopalne-dywany-do-przedszkola-i-szkoly/71).

na błękitny kolor idealnie wkomponuje się w styl prowansalski.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,