Jak zrobić dekorację okien do pokoju dla dziecka? Co będzie trafionym pomysłem?

Obecnie sporo znajdziemy w sklepach produktów, które idealne są do dekoracji dziecięcych pokoi. Z zastosowaniem różnych barwnych dodatków można zrobić naprawdę niesamowite miejsce.

A co z dekoracją okien?
fotorolety dziecięce

Autor: Jose Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com
Okna można ozdobić na różne sposoby. Można zrobić to w sposób bardziej tradycyjny i zakupić firany i zasłonki w ładne i wielobarwne dziecięce wzory. Istnieje sporo różnych motywów. Niektóre pociechy decydują się na postacie z ulubionej kreskówki których jest całkiem sporo. Inni natomiast wolą baloniki czy kwiatki.

Zaciekawił Cię ten temat? Kliknij więc w ten link, dowiedz się (http://www.interdeko.pl/), czy kolejne wątki też Cię wciągną. Mamy nadzieję, że tak.

Dla chłopaków także znajdzie się coś fajnego, jak piłki albo auta. Jak jednak chcemy zdecydować się na coś praktycznego, co jest wygodne w użyciu oraz do tego ładnie się prezentuje, to dobrze jest zakupić fotorolety dziecięce. Roleta bowiem nie musi być w jednym kolorze. Może mieć ciekawe bajkowe motywy oraz być pięknie i barwnie ozdobiona. Taka właśnie może być fotoroleta z ciekawymi motywami do pokoików dla dzieci.

Możemy również zawiesić lambrekiny czyli króciutkie zasłonki, które właściwie przysłaniają tylko niewielki fragment okna. A szybę natomiast możemy ozdobić wraz z dzieckiem przy pomocy różnych naklejek przyklejanych do szkła, albo za pomocą farbek. Można w ten sposób wykonać ładną dekorację oraz co istotne nasza pociecha może uczestniczyć czynnie w jej wykonywaniu. Można razem zastanowić się nad projektem oraz wykonać wzory, jakie nasza pociecha lubi – fivaro.pl/.

Dlaczego nie zrobić wyjątkowego akwarium na oknie. Trzeba jedynie pomalować dół okna błękitną farbą do szyby oraz przykleić naklejki rybki. Dekoracja gotowa!
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,