Naklejki w aranżacji wnętrz

Od czasu do czasu każdy w swoim gniazdku musi odświeżyć ściany. Wtenczas zadajemy sobie pytanie co wybrać, malowanie ścian, tapety, bądź fototapety, żeby aranżacja wnętrz w naszym gniazdku była szczególna.

Fototapeta z motywem lasu

Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl
Odcienie ścian i ich ornamenty mogą nadać pomieszczeniu całkowicie odmienny design. Zdołają zwiększyć, zmniejszyć pokój, bądź poprzez tapetę, lub naklejki na ścianę – – przyznać mu intymnego charakteru. Możemy wyłonić dekorację, której misją będzie nie tylko element dekoracyjny powierzchni mieszkalnej, lecz również działanie na nas samych. Ściana może bawić, uczyć, motywować i inspirować.

Jeżeli chcesz poszerzyć swą znajomość rzeczy, to przejrzyj najnowszy artykuł (https://shop.tomiservice.pl/pl/c/Lodowki-i-chlodziarki-na-napoje/37). W nim umieściliśmy dodatkowe oraz ciekawe informacje.

Prosta, nowoczesna odmiana plakatu idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu i wpisze się w dowolną aranżację.

Świeżości projektowi wnętrza nadadzą plakaty w formie barwnych grafik, często nawiązujących do popkultury, jakie są idealnym impulsem na przełamanie zimnej atmosfery dominującej w minimalistycznych aranżach. Intencją przyznania wnętrzu ekspresji i temperamentu, biel ściany można delikatnie upiększyć. Możemy ją wyeksponować za pomocą plakatu, naklejki na ścianę, lub motywacyjnego tekstu. Zadaniem dekoracji ścian jest nie tylko intensyfikacja i wzbogacenie wnętrza. Nie trudno dostrzec, że wyszukane dewizy na ścianie to bezdyskusyjny hit ostatnich paru sezonów.

Fototapeta z samochodem

Autor: art.widi
Źródło: art.widi
Plakat, tekst i naklejka, czyli osobiste dekoracje ścian. Czasem to zaledwie dalszy plan dla aranżacji wnętrza, nieraz jednak jest jego głównym wyznacznikiem i elementem, który decyduje o ostatecznym wyrazie wnętrza. Naklejki na ścianę w formie tekstu pełni nie tylko rolę ozdobną. Ma on motywować, inspirować, cieszyć pozytywną energią. W roli takiego tekstu występują nasze przewodnie motta i creda życiowe, które mają wywoływać w nas każdego dnia pozytywną energię. Największą zaletą takiej dekoracji jest łatwość jej zrealizowania. Naklejki zdołamy sami ulokować w miejscu jakie nam najbardziej odpowiada. Rozwiązań na ozdobę ścian jest wiele. To w jaki sposób ją upiększymy zależy od własnych zamiłowań, możliwości i wyobraźni. Wykonując dekoracje osobiście, zdołamy częściej je zmieniać i częściej cieszyć się nowym wnętrzem.