Co zrobić, żeby optycznie powiększyć nieduże mieszkanie i zmieścić w nim wszystkie drobiazgi?

Posiadasz ciasne mieszkanie? Brakuje Ci miejsca? Zastanawiasz się, co zrobić z rozlicznymi „drobiazgami”, takimi jak dla przykładu: lektury, płyty CD, porcelanowe figurki, pamiątki przywiezione wakacyjnych wycieczek, itp.

biuro

Autor: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

http://www.bellemaison.pl/

Źródło: http://www.bellemaison.pl/
Mamy dobrą wiadomość: nie musisz ich wyrzucać czy upychać w piwnicy. Wręcz przeciwnie możesz je właściwie wyeksponować. Wystarczy, że zainwestujesz w półki ścienne – sprawdź półki ścienne. Na rynku spotkamy szereg przeróżnych modeli. W chwili obecnej coraz popularniejsze stają się te zrobione z drzewa sosnowego. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, sosnę cechuje stosunkowo jasna barwa. Pozwala zatem stworzyć iluzję większej przestrzeni co ma duże znaczenie głównie w przypadku ciasnych pomieszczeń. W dodatku jej bezspornym walorem jest ponadczasowość. Świetnie komponuje się w praktycznie każdej aranżacji. Doskonale sprawdza się zarówno w stylu vintage jak i bardziej nowomodnych wnętrzach. Pasuje do pokoju dziennego oraz kuchni.
A jeżeli odnawiasz sypialnię rozważ wymianę łóżka i inwestycję w materace piankowe sprawdź na stronie które perfekcyjnie dostosowują się do kształtu ciała, podpierając kręgosłup i zapewniając spokojny sen. Ich koszt nie jest zbyt wygórowany natomiast cały wydatek prędko się zwróci. Zresztą na zdrowiu nie należy oszczędzać.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,