Światło kreujące atmosferę – czyli o alternatywach dla tradycyjnych lamp sufitowych

Nic nie nadaje wdzięku mieszkaniu, równie efektownie jak stosowne światło. Jakie kinkiety wybrać do przedpokoju, by już od progu każdy odwiedzający poczuł się jak w swoim własnym mieszkaniu?

Projektanci wnętrz nie polecają rażącego źródła światła. Zdecydowanie trafniejszym rozwiązaniem jest wybranie dyskretnych lampek umocowanych na ścianie. Nowoczesne kinkiety do przedpokoju to trafna sugestia dla tych, którzy w swoim domu wybierają pomysły stylowe, ale zarazem trendy. Taki rodzaj światła często towarzyszy centralnej, większej lampie umieszczonej na suficie. Ich szeroką ofertę oferuje firma Reccagni Angelo.

Na jej witrynie w Internecie można zakupić nowoczesny kinkiet do przedpokoju w wielu fasonach – od podłużnych, utrzymanych w stylu vintage, poprzez okrągłe, aż po lampy ozdobione uroczym abażurem. Kinkiety Reccagni Angelo wykonane są z najwyższą precyzją, z wyjątkowej klasy materiałów. Różne wzory różnią się również liczbą źródeł światła. Klient może zdecydować się na podwójne lub pojedyncze kinkiety, w zależności od swoich oczekiwań. Wszystkie produkty sygnowane logo Reccagni Angelo można zakupić przez Internet, bezpośrednio na stronie wytwórcy lub w sklepach internetowych. Ci, którzy nie mają pojęcia, jak zaaranżować wnętrze, mogą poszukać natchnienia w sieci.

oświetlenie sufitowe

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com

Po wprowadzeniu w wyszukiwarkę hasła „oświetlenie nowoczesne”, otrzymają wykaz licznych blogów, stron i for internetowych z sugestiami. Ich twórcy radzą, jakie modele lamp wypadają najlepiej, wymieniają się uwagami na temat firmy Reccagni Angelo i doradzają, jak ciekawie zagospodarować wnętrze. Nowoczesne kinkiety do przedpokoju (zobacz lampy do przedpokoju) umocowane na ścianach mogą być zarazem wsparciem, ale też alternatywą dla klasycznych sufitowych lamp.

Oświetlenie nowoczesne nie zawsze oznacza wybór ekstrawaganckich abażurów. Według marki Reccagni Angelo to subtelne, eleganckie kinkiety nadające wnętrzu wyjątkowego klimatu. Z szerokiej oferty marki nawet wyjątkowo wymagający klient natrafi na coś dla siebie.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,