Duża część rodaków wciąż ma w pamięci meblościanki z okresu PRL – obecnie ich miejsce na szczęście zajmują wielofunkcyjne szafy przesuwne

Mieszkania w naszym kraju często nie są duże. Pomimo to pragniemy je urządzić tak, aby wszystko wyglądało przyjemnie. Jeśli mieszkamy z całą rodziną, to każdy z nas ma mnóstwo swoich rzeczy, które chciałby gdzieś przechowywać.

rozwiązanie

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić te warunki i wiele innych odczuwamy potrzebę funkcjonalnych szaf.
Drzwi szklane

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Szafa przesuwna przesuwna szafa jest wymarzonym pomysłem na korytarz. Dzięki niej nieszerokie przejście pomiędzy pokojami będzie nie jedynie holem pomiędzy nimi, ale również otrzyma nową funkcję – będzie przechowalnią wielu różnych rzeczy.

Wiedz, że masz możliwość odnaleźć informacje na omawiany wątek, zatem kliknij w link i przeczytaj tu (http://www.superplanr.pl/skanowanie-laserowe/) wiadomości, które są Ci konieczne.

Mogą się tam zmieścić buty na każdą porę roku, płaszcze, ale także ręczniki, a nawet weki z konfiturami, które normalnie nierzadko są przechowywane w kuchni i zapychają potrzebne tam miejsce w szafkach. Szafa przesuwna jest także świetnym rozwiązaniem dla sypialni małżonków, jeśli jest to nieduży pokój, a między łóżkiem i szafą pozostaje mało wolnej przestrzeni. Wielkim pozytywem tych szaf jest dokładnie to, że nie mają one uchylanych na pokój drzwiczek, dzięki czemu oszczędzamy bardzo potrzebne miejsce.

Jeżeli taka tematyka Cię absorbuje, bez ociągania kliknij ten link. Omawiana w tamtym miejscu pomocna witryna (https://panko.pl/) z pewnością też Cię zaintryguje.

Możemy w ten sposób urządzić pokój jak tylko chcemy – posiadamy większe pole dla wyobraźni. Szafa przesuwna meble-bogart.pl jest także nieprawdopodobnie pojemna. Nierzadko sami decydujemy, jak pragniemy, żeby były montowane szafki i wieszaki.

Jeśli przykładowo mamy mnóstwo sukienek, możemy chcieć, aby segment z wieszakami był większy niż ten z szufladami – to my jesteśmy tu kreatorami jej oblicza według własnych wymogów.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,