Zdjęcia obrazu – nowy wymiar zdjęć

Fotoobrazy ślubne, portretowe, widoki i jakie sobie wybierzemy, to niezwykle interesujący przedmiot, który upiększy i wyróżni każde wnętrze. Wszelkie fotografie familijne, ślubne i każde pozostałe można dziś przełożyć na płótno malarskie, aby z dumą zawiesić je w pokoju dziennym lub obdarzyć nimi najbliższe osoby. Jest to bardzo oryginalny podarunek.

zdjęcie

Autor: Alan Wiśniewski
Źródło: Umbra
Fotografie w postaci obrazów robione są na należytej jakości brezencie, sposobem druku atramentowego i zabezpieczane werniksem. Fotoobrazy mogą być wydrukowane z wykorzystaniem tuszu lateksowego, są w takim przypadku całkiem bezzapachowe. Płótno naciągane zostaje na blejtram, to znaczy ramę z drewna z profilowanych listewek, do niej przymocowywany jest brezent. Nie potrzebują dodatkowej ramy gdyż posiadają zadrukowane boki. Każdy z obrazów ma przymocowany element umożliwiający powieszenie go na ścianie.

Poniektóre studia zajmujące się usługami fotograficznymi angażują twórców – plastyków, jacy są w stanie przerobić zdjęcie tak, aby wyglądało niczym obraz olejny, rysunek pastelą bądź rycina.

Ciekawi Cię omawiany artykuł? Jeśli tak, to zachęcamy do kliknięcia tu. To warte uwagi oryginalne www (http://pro-trans.wroclaw.pl/kotly-gazowe), które też z pewnością Cię zafascynuje.

Potrafią oni przeistoczyć każdą fotografię z formy elektronicznej w arcydzieło. Zdjęcia drukowane na płótnie wyglądają prawie jak obrazy spotykane w galeriach sztuki. Teraz możemy sami wybrać co znajdzie się na ścianie sypialni, pokoju dziennego czy też

zdjęcia

Źródło: http://www.sxc.hu

kawiarni. Możemy też zdecydować się na jeden z kilku setek gotowych wzorów zamieszczonych w galerii wybranego zakładu fotograficznego.

Można wybrać coś z ogromnej liczby wzorców krajobrazów morskich, górskich lub zwierzą, albo rzecz jasna zlecić wydruk własnego zdjęcia. Obeznane atelier może zaproponować także usługi edycyjne tj.: fotomontaż, fachowy retusz czy kolaż z kilku fotografii. Specjaliści fotograficy mogą też zrekonstruować zniszczone zdjęcie lub uwydatnić je poprzez: poprawę kontrastu, nasycenie barw, normalizację zdjęcia, usuwanie szumów, itd.. Możemy fotkę dodatkowo zamienić na czarno-białą, sepię bądź nanieść na nią jakiś napis.

Jeśli poszukujemy zakładu fotograficznego wykonującego fotoobrazy Wrocław jest miastem gdzie odnajdziemy wyjątkową ilość takich usług. Wystarczy wbić w wyszukiwarkę fotoobrazy Wrocław, i możemy wybierać spośród prawie 87 000 wyników. Fotografię możemy wybrać za pomocą internetu a gotowy obraz otrzymamy przesyłką kurierska.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,