Blogi o wnętrzach – czy warto sprawdzać?

Chcesz przemeblować mieszkanie, zrobić generalny remont, a możetylko pomalować ściany i niewiele zmienić wystrój mieszkania? Nie posiadasz pomysłu na tą metamorfozę? Inspiracje znajdziesz odwiedzając blogi o wnętrzach. Czasami mówią tylko o tym temacie, a czasem urządzanie wnętrz wpisane jest tematykę trendów.

przestronne wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie wynajdziemy spisy z adresami blogów o wnętrzarstwie. Głównie są one usystematyzowane wg listy alfabetycznej. Polecam użyć spisy blogów polskojęzycznych, m. in.

Jeżeli chcesz uzyskać zbliżone dane na omawiany wątek to odkryj więcej tutaj (https://elektryczne.eu/karnisze-elektryczne/), ponieważ odnajdziesz tutaj jedynie interesujące informacje na omawiany temat.

, .

nowocześnie urządzone wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Agnieszka, jedna z blogerek, pisze bloga o tematyce life stylowej „ze szczególnym naciskiem na tematykę wnętrzarską”. Znajdziemy na nim fotografie gustownie urządzonych pomieszczeń, relacje z imprez, instruktarze na D.I.Y. („zrób to sam”) i aktualne trendy w designie. Blog to zebranie wielu fotografii i oryginalnych przepisów na ciekawą aranżację domu nie tylko dla dorosłych, ale i dla dziecka. Całość dopełnia przejrzysty layout bloga i łatwa nawigacja.

Zdarza się blogi o wnętrzarstwie administrują profesjonaliści – sprawdź – blogi piszące o wnętrzach. Takim przykładem jest blog Architekt na Szpilkach, prowadzonego przez Katarzynę Antończyk. Pisząca bloga jest architektem wnętrz, ma biura projektowania wnętrz. Na jej blogu, oprócz wielu opcjami przeczytamy interesujące relacje z przechadzek po ulicach miast, czy odwiedzin w apartamentach oryginalnych osobowości ze świata artystów, zerkniemy nie tylko do polskich, ale także francuskich, a dokładniej paryskich mieszkań. Niepowtarzalne teksty zapewni nam specyficzny cykl publikacji pod szyldem „Wnętrza filmowe” – odnajdziemy tu opisy kilkunastu wnętrz rodem z ekranu kinowego bądź telewizyjnego.

Wybór blogów jest bardzo duży – są ich w Internecie setki. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. A jeśli nie? Być może jest to pustka, którą powinniśmy samodzielnie wypełnić?
Kategoria: Bez kategorii