Meblowanie małego mieszkania w stylu skandynawskim – inspirujące porady

Ważnym pomieszczeniem w domu jest przedpokój. Jest on z tego powodu bardzo problematyczny. Przedpokój jest wizytówką domu, po jego wyglądzie możemy określić to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, aby zrobił dobre pierwsze wrażenie.

przedpokój

Autor: Skagerak
Źródło: Calvado.pl
Największym problemem w aranżacji korytarza stanowi jego wielkość.

Zaintrygowała Cię tamta informacja? Jeśli masz chęć przeczytać więcej, sprawdź na witrynie (https://alena-firany.pl/zaslony-biale.html) podobne artykuły, one także będą na opisywany temat.

Jest to najczęściej pomieszczenie małe, w którym należy dobrze pomyśleć czy wstawić jakiś niekonieczny drobiazg. Korytarz ma być oczywiście zaaranżowany w podobnym stylu jak reszta mieszkania, albo co najmniej jego wygląd musi być w dużym stopniu związane jest z tym co zobaczymy przechodząc dalej.

Jednym ze stylów w jakim możemy urządzić mieszkanie, w tym przedpokój jest styl skandynawski. Sposób ten ma parę cech, które należy uwzględnić planując przedpokój. Przedpokój w stylu skandynawskim powinien przede wszystkim być jasny. Po wejściu do domu nie możemy mieć wątpliwości, że stanowi ona barwa zdecydowanie dominujący. Ściany i drzwi powinny być białe, a podłogi wykończone z jasnego drewna, albo płytek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie serwisy są sugerowane przez inne osoby, to zobacz polecane info (https://officepoland.pl/biura-do-wynajecia/sopot/dolny-sopot/) na tego typu temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaciekawić.

Zobacz więcej informacji: lovingit.pl

Chcąc uniknąć monotonni, można przełamać biel kolorowymi gadżetami, ale bez przesady. Kolorowe mogą być np. wieszaki, pamiętajmy jednak by nie miały zbyt wielu ozdób. Również obramowanie lustra, które jest ważnym elementem korytarza w stylu skandynawskim, może być w żywszym kolorze. Dość modne i często stosowane w tym modelu wykończenia mieszkań są również czarno-białe dywaniki. Więcej ciekawych informacji: popularny serwis

Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF

Autor: SKOFF
Źródło: SKOFF
Wielką zaletą tego stylu jest to, że nietrudno możemy optycznie powiększyć wnętrze. Przedpokój zwykle jest dość niewielki, a jasny kolor sprawia, iż pomieszczenie wydaje się dużo większe. W dodatku jest również jaśniejsze, a raczej rzadko spotykamy okna w przedpokoju.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , , ,