Parapetówka – co można współcześnie dać organizatorom w prezencie na nowe mieszkanie, by upominek był przydatny?

Parapetówka to niestandardowa impreza. Odbywa w momencie, gdy ktoś zakupi sobie własne mieszkanie, co w lokalnych warunkach jest już samo w sobie ogromnym osiągnięciem, ponieważ zarobki nie są duże, a mieszkania natomiast naprawdę drogie. Dobre wychowanie i tradycja zobowiązuje, żeby osoby jakie przychodzą na taką imprezę przyniosły ze sobą niewielki podarunek przydatny w nowym mieszkaniu. Wielu gości ma problem z wybraniem stosownego prezentu. Co można w takim przypadku kupić?

kieliszek

Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo dobrze sprawdzają się najczęściej małe, skromne podarunki, jak chociażby klasyczne kieliszki do wina. Kieliszki zawsze się przydadzą, szczególnie że w nowym mieszkaniu organizatorzy mogli jeszcze się nie postarać o własny zestaw. Nie pijają wina? W takim razie można zdecydować się na kieliszki do wódki. Opcjonalnie, faktycznie dobrym rozwiązaniem są komplety talerzy, ozdobne cukiernice, półmiski z wysokiej jakości materiałów czy komplety noży.

Podobne prezenty zawsze znajdą zastosowanie w domu. Oryginalnym oraz dość nowoczesnym pomysłem na prezent są ramki cyfrowe, jakie dzisiaj cechują się wielką popularnością. Dobrze jest też zastanowić się nad tym, jakie są oczekiwania właścicieli mieszkania. Przykładowo, jeżeli są oni wielbicielami gotowania oraz dużo czasu spędzają w kuchni, można zdecydować się na coś co ozdobi ich blaty kuchenne, przykładowo dekoracyjny pojemnik na sztućce (sztućce nierdzewne na zamówienie) bądź designerski toster. Podobnych gadżetów jest rzeczywiście bardzo dużo.

Kliknij bez strachu ten odnośnik a stwierdzisz, że w najświeższym źródle (http://sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-120×200-c-1_7_12.html) zaprezentowano niezwykle intrygujące materiały. One także są emocjonujące.

Tutaj znacznie więcej: kieliszki na wódkę.

Bezpiecznym pomysłem na prezent dla osób, jakie rzeczywiście nie mają żadnego planu, może okazać się atrakcyjny świecznik razem z zestawem świec. Zobacz szczegóły: czytaj.

kieliszki

Autor: Jakob Lawitzki
Źródło: http://www.flickr.com

W podbramkowych sytuacjach wskazane jest spytać po prostu swoich znajomych czy jest coś co mogłoby się im przydać w ich mieszkaniu, przede wszystkim mając na względzie, że jego urządzenie może być już nazbyt dużym wysiłkiem finansowym, jeżeli pamięta się o wielkich kosztach samego zakupienia lokalu. Jeżeli wie się, że przyjaciołom przyda się między innymi telewizor można zarządzić zrzutkę z pozostałymi znajomymi oraz kupić im wymarzony model. To na pewno ich ucieszy.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,