Wyśmienita aranżacja łazienki – zobacz najlepsze pomysły

Aranżacja łazienki jest niełatwym zadaniem trudną sztukę. Nie wspominając już o dużym budżecie tego przedsięwzięcia. Można jednak nieco oszczędzić i zmodyfikować koszt aranżacji tego pokoju. Pierwszą z takich koncepcji jest zostawienie na ścianach… tynku!

Łazienka

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Ceramiczne płytki tylko na podłogę i wokół wanny/prysznica. Jest to bardzo modne przede wszystkim w skandynawskim stylu urządzenia mieszkania. Do tego radzimy wprowadzić drewniane elementy, np. półkę pod umywalką, zamykaną półkę na ręczniki. Decydując, że będzie to szara łazienka z drewnem postarajmy się, by drewno było w naturalnym odcieniu, nie bejcowane żadnymi pigmentami – łazienka – wanny wolnostojące z drewnianymi dodatkami.

Rewelacyjnie prezentuje się orzech, a także sosna. Jednak w przypadku tego drugiego, powinniśmy liczyć, że jest to drewno dość miękkie. Z tego powodu będzie na nim widać każde zadrapanie, obtłuczenie, czy inne wgięcie. Taka jego uroda.
Centralnym elementem aranżacji łazienki jest wanna i pozostała łazienkowa ceramika. Świetnie będzie wygladała biała – gdy dobrze poszukamy promocji w marketach budowlanych, znajdziemy ją w całkiem atrakcyjnych cenach – czytaj więcej.

Najpierw należy jednak zdecydować, czy chcemy zainwestować w prysznic, czy w wannę. A może przestrzeń naszej łazienki pozwoli nam na kupno obydwóch sprzętów? Jeśli macie taką możliwość, mocno zazdroszczę. Jest jeszcze jedna opcja – złączenie wanny z drzwiami prysznicowymi, albo zasłonką prysznicową. Dzięki temu, wedle pomysłu, możemy zabrać prysznic, albo relaksującą kąpiel.

Na sam koniec zostawmy sobie poszukiwania dodatków. Do szarości idealnie będą pasowały drobiazgi w kolorze czerni, écru, albo białym. Możemy także postawić na przedmioty z drewna. Wiele propozycji można kupić w sklepach z wyposażeniem domów.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,