Modne urządzenia i dodatki sławne w 2015 roku

Zimowa pora już odeszła w niepamięć, a więc teraz błyskawicznymi krokami przychodzi sezon wiosenno-letni. A razem z nim okres remontowy. Masa ludzi akurat ten porę wybiera na urządzanie sobie swych – mniej lub bardziej zaawansowanych – aktywności remontowych.

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mowa o popularnych aranżacji wnętrz mieszkań, projektanci wnętrz zarzucili rynek całą mnogością idei tyczących się dizajnerskich w aktualnym sezonie kolorów, wystroju pomieszczeń i różnych dodatków oraz wykończeń. W obecnym roku zdecydowanie panuje 5 kolorów, jeśli chodzi o kolorystykę ścian: biel, szarość, intensywny jasny niebieski, zieleń oliwkowa i marsala. Biel, mimo że przez wiele lat z roku na rok traciła coraz bardziej na wzięciu, w tym sezonie odbiła się od dna i ponownie stała się trendy. W zestawieniu z wyrazistą barwą mebli – na przykład ręcznie robionych mebli Artisan – dodatków i wykończeń to receptura na cudowne wnętrze.

Jeśli chodzi o szarą kolorystykę, najmocniej wzięty jest jego odmiana w kolorze betonu, co poniekąd wiąże się z ciągle rosnącą wziętością surowych, loftowych wnętrz. Dyskutując o błękicie to odcień, która nasuwa na myśl lazur krystalicznie czystych wód morskich lub czyste letnie niebo niezaprzeczalnie podbija rynek. Przez dizajnerów kolor ten polecany jest zwłaszcza do ścian w sypialni. Barwa ta sprawdzi się jednakowo dobrze w kuchni, chociaż prawdę mówiąc – jest odpowiednia do dowolnego pomieszczenia. Marsala przyszła z wybiegów mody odzieżowej i też postanowiła doszła do głosu na ścianach.

Pokój

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Ściany w jej kolorze najlepiej odszukają się w salonie. Ostatnim popularnym kolorem jest zieleń oliwki – barwa mało znacząca do teraz w trendach wnętrzarskich.

Chciałbyś znaleźć pokrewne wiadomości na niniejszy wątek? Ta ważna treść (https://projektoskop.pl/) publikuje dokładnie to, czego szukasz.

W zapomnienie natomiast odchodzi wzięty przez wiele sezonów fiolet, a także żółty, pomarańcz i różowy. Abstrahując od kolorystyki – co z meblami i dodatkami? Moda zadbała i o nie. W aktualnym sezonie mają wzięcie artystycznie wykonane rzeczy z drewna – zajmuje się tym chociaż Artisan – , który słynie z ręcznej obróbki drewna cenionej ostatnio za naprawdę genialny design. Popularna jest także miedź – w formie dizajnerskiego dodatku i wykończeń. Również nogi od kanap, stolików i krzesełek są lepiej widziane, gdy są pokryte miedzią.