Zaaranżowanie salonu w stylu lat 60-tych

Sporo osób aranżując salon wybiera bezpieczny minimalizm, tudzież na pierwsze lepsze meble z brzegu, które suma summarum mają w miarę dobrze wyglądać i co istotne mają zmieścić sporą ilość pierdół, które trzymamy od wielu lat. Jednak, gdy naprawdę chcemy mieć fajny salon, to warto go urządzić w jakimś konkretnym stylu np. szalonych lat 60-tych.

fotele

Autor: Kvadra
Źródło: Kvadra
Ostatnimi czasy był boom na lata 60 wśród projektantów mody, a projektanci, którzy tworzą meble, również pomyśleli, że dobrze byłoby i tu pokazać te wspaniałe lata. Tak, więc możemy kupić fotele stworzone w klimacie lat 60-tych, można wybrać tapetę, która pomoże nam wprowadzić do salonu nastrój tych szalonych i barwnych lat. Gdy nasz salon jest nieciekawy, to rzeczywiście powinniśmy pomyśleć o zmianach w fajnym stylu. Meble i dodatki, niczym wyjęte z szalonych lat sześćdziesiątych przypadną do gustu wszystkim domownikom. I co, najważniejsze salon będzie w końcu interesujący.

Salon zaaranżowany na lata sześćdziesiąte

Nasz salon musi być na tyle fajny, że goście zechcą zostać u nas jak najdłużej i my sami też powinniśmy chętnie spędzać czas w salonie i wypoczywać. Z tego powodu tak istotny jest wybór sofy.

Czy masz chęć poznać rozważany temat z innej perspektywy? Nic prostszego – zwyczajnie wejdź na ten link, ponieważ więcej zobaczysz tu.

Odpowiednio dobrana sofa całkowicie zmieni wnętrze. Poza tym kupując sofę możemy zaszaleć i wybrać którąś z tych stylizowanych np. na

sofa

Autor: HF Helvetia Furniture
Źródło: HF Helvetia Furniture

kolorowe lata sześćdziesiąte. W ogóle zaaranżowanie całego salonu w stylu lat sześćdziesiątych jest naprawdę genialnym pomysłem. Trzeba tylko troszeczkę się postarać – ciekawe propozycje można znaleźć tutaj –> fotele i kanapy z poprzednich lat.

Ne szczęście nawet duże salony meblowe posiadają w swoich kolekcjach serie, które dadzą możliwość powrotu do lat 60-tych bez większego problemu. Tak, więc jeżeli nasz salon jest mdły, czy też stworzony na nową bezstylowa wręcz modłę, to zróbmy coś żeby go ożywić (meble tapicerowane bez tajemnic). Idźmy na zakupy, wybierzmy sofę i fotele niczym wyjęte z lat 60-tych, a potem znajdźmy inne dodatki, które sprawią, że nasz salon okaże się idealnym miejscem na spotkania ze znajomymi, ale również miło będzie się spędzało w nim czas z najbliższymi. Ogrom kolorów sprawi, że na pewno każdy będzie czuł się w takim salonie, zaaranżowanym na lata 60-te, dobrze. Po pewnym czasie będzie można jedynie wymienić dodatki. Zawieszenie popartowych grafik na ścianach i zmiana koloru przewodniego w dodatkach pozwoli na to, że szalone lata 60-te będą królowały w naszym salonie długi czas i na pewno nikomu się nie znudzi.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,