Nowoczesny producent okien pcv i drzwi pcv.

DRUTEX S.A. jest firmą nowoczesną, stosującą w produkcji najnowsze rozwiązania technologiczne. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci okna drewniane producenta niezawodnego.

drewniane okna

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Obecnie DRUTEX S.A.

jest największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie firma posiada również profile alu okienne drzwi, fasady z drewna i aluminium. Spore możliwości techniczne jak również produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają na realizację najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni nasze profile pcv i okna pcv synonimem nowoczesnej technologii. W pełnej ofercie znajdziecie Państwo także rolety producenta Drutex S.A. Nakładane rolety z PCV to system zintegrowanych rolet wraz z oknem, który można zastosować razem z ich montażem podczas budowy domu lub podczas wymiany okien. Kompatybilność obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, pancerzy i prowadnic jak również różnorodność w napędach rolety i jej zabezpieczeń spełniają każde wymagania Klientów.

W osiągnięciu sukcesu pomogło wdrożenie systemów Zarządzania Jakością takich jak ISO 9001 oraz ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje TÜV Management Service GmbH.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez firmę DRUTEX S.A. produktów i usług, głównie skoncentrowano się na dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości produktów jak również zmniejszenia czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. W chwili obecnej DRUTEX S.A. oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w Polsce i innych krajów Unii Europejskiej.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg

Stolarka okienna i drzwiowa produkowana jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych zachodnich firm: austriackiej LISEC oraz Technoplast oraz niemieckich: RAPID-URBAN, HAFFNER oraz WEINIG.

Szukasz drzwi drewniane – idealnie trafiłeś na Drutex.

Drzwi zewnętrzne drewniane w systemie Softline wykonane z drewna (sprawdź koniecznie – wielopiła taśmowa od Inter Bis) sosnowego i meranti spełniają oczekiwania estetyczne oraz wymogi budowlane.
Rozpoznawalną cechą profilu Softline są wyrafinowane, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści i możliwośći.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline zrobiona jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Oferujemy również okna drewniane wrocław drewniane

z bardzo dużą gamą kolorów (cała paleta RAL) jak i lazurów z widoczną strukturą drewna.
Ponadto żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie oferowane powłoki malarskie są przyjazne środowisku. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Kategoria: Bez kategorii