Malowanie
fragment parkietu
Wprowadził: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie zostawiaj spraw na późniejszy okres. Najbardziej korzystnie od razu wykonać wszystko, co planowałeś

Co winieneś uczynić jutro, zrób w tym momencie. Ta zasada winna przyświecać każdemu z nas. Nie powinno się bowiem odkładać przeróżnych czynności na później, dlatego że skończy się to brakiem jakichkolwiek wyników. Nie powinno się odraczać różnych rzeczy do zrobienia, gdyż takie zachowanie się to co najmniej słaba wytrwałość, w najgorszym zaś wypadku – niedotrzymywanie umów. Starajmy się najlepiej spisać zakres spraw do wykonania, rzeczy do wykonania i trzymajmy się tego bardzo ściśle.
podesty ruchome
Wprowadził: Jeffrey Zeldman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Remontujemy mieszkanie. Dowiedz się więcej

Wakacje to idealny moment na przeprowadzenie w naszym domu gruntownego remontu. Zazwyczaj chęć poważnych zmian w naszym mieszkaniu odczuwamy wówczas, gdy cała przyroda budzi się do życia. Wiosenne słoneczko nastraja nas odpowiednio do życia i daje nam dużo potrzebnej siły witalnej. Ale zazwyczaj do wiosennego remontu nie potrafimy się zmusić i tak naprawdę za jakąkolwiek robotę zabieramy się w lecie.
Fototapeta
Wprowadził: danor shtruzman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta, czyli fajny, a przy tym niekosztowny pomysł na zmianę twojego wystroju!

Część ludzi dobrze czuje się w kiedyś urządzonym domu. Oni nic nie chcą modyfikować. Niektórzy z nas jednak po pewnym czasie odczuwają nieodpartą potrzebę jakiejś zmiany. I dla nich przeznaczony jest ten tekst.
malowanie
Wprowadził: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

Jak właściwie przygotować się do malowania ścian?

Aby efekt malowania mieszkania zachwycał nas przez wiele lat, bardzo istotne jest odpowiednie zrealizowanie poszczególnych koniecznych czynności. W tym przypadku ważne jest również odpowiednie przygotowanie mieszkania do malowania. Nie ma znaczenia to, czy odświeżamy ściany, meble czy też inne przedmioty - zawsze należy zaczynać prace od precyzyjnego przygotowania powierzchni i akcesoriów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.