Czy szufelka automatyczna mogłaby pomóc w sprzątaniu domu?

W miejscach, w jakich prędko się brudzi, potrzebujemy specjalnego narzędzia, jakie będzie mogło pomóc nam zachować schludność w tym akurat miejscu. Takie narzędzie dopomaga dokładnie posprzątać posadzkę przy trudno dostępnych szafach.

gaśnica

Autor: Tonnerre Lombard
Źródło: http://www.flickr.com
Po wciśnięciu przycisku szufelka automatyczna zasysa śmieci, jakie znajdują się przy wlocie bezpośrednio do centralnego odkurzacza. Ma ona niezwykle silne ssanie, co pomaga posprzątać posadzkę przy szafce na buty czy w kuchni pod zlewem. Można to zrobić niezwykle szybko bez zbędnego pochylania. Najlepiej pozostawiać szufelkę w kącie pomieszczenia, aby można było prędko posprzątać śmieci. Ew. można by także trzymać ją pod zlewem. Instalacja, dzięki jakiej można by podłączyć szufelkę, powinna być zakończona rurą pionową w górę w odległości 20 centymetrów od ściany pod tą szafą, w jakiej ma być ona zamocowana. Jeśli szufelka jest podblatowa, zaleca się odległość 8 centymetrów od ściany. Można by także wystawić rurę instalacyjną nad podłogą w poziomie. Tutaj również konieczne jest podłączenie instalacji sterującej.
Można by także taką szufelkę zainstalować bezpośrednio w ścianie. Wtedy konieczne okaże się wykucie w ścianie komory. Środek komory zapełnia się styropianem. Szufelki są do kupienia w różnorodnych kolorach.

Jeżeli szukasz podobnych wiadomości na prezentowany temat, to kliknij ten link – ta polecana strona www (https://www.bosch-industrial.pl/articles/page/SZYBKI-AUDYT-ENERGETYCZNY) publikuje pokrewne tematy!

Wykonane są z tworzywa sztucznego. Jeśli jakiegoś koloru nie ma teraz w markecie, wysyłany jest jakiś inny kolor szufelki. Produkty te nie należą do tanich. W wirtualnym sklepie można by ją kupić za ok. 150 złotych. Realizacja wysyłki zamówionego produktu jest naprawdę bardzo szybka i odbywa się w parę godzin po wykonaniu zamówienia. Jeżeli chcesz posiadać tego typu szufelkę, lecz nie umiesz jej zainstalować, mógłbyś zlecić instalację w sklepie.

Pracownicy firmy przyjadą i zamontują szufelkę szybko i zręcznie. Gwarancja udzielana na asortyment to 2 lata. Nie powinnaś się także bać o wymienne części, gdyż można je nabyć w tym samym sklepie co szufelkę.