MONTUJEMY FUNKCJONALNĄ ŁAZIENKĘ WE WROCŁAWIU

Dziś, gdy brakuje nam czasu na nic raz na jakiś czas korzystamy z wanny, o coraz częściej wskakujemy pada na prysznic, bo szybciej i wygodniej. Stąd też tak istotny jest dobór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszego domowego spa. Na rynku mamy wiele kabin, są kwadratowe, półokrągłe, przeszklone i z drzwiami z plastiku, wszystko zależy od tego, co jest w naszym guście. Kabiny prysznicowe to produkt, który wybierany jest bardzo często. Ostatnimi czasy ludzie, kiedy mają remont łazienki wolą postawić na kabinę prysznicową niż na wannym.

Dostojna łazienka w stylu Art Deco

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Ogromnym udogodnieniem jest również to, że przy zakupie kabiny prysznicowej możemy pomyśleć też o głębszym brodziku, który będzie mógł nam służyć mała wanna. Kabiny wykonane ze szkła hartowanego to wielość modeli, które wprowadzą mętlik w naszej głowie. Dlatego warto po pierwsze pamiętać o tym, jak duża kabina będzie właściwa do naszej łazienki, bo to, co świetnie wygląda w hangarze będzie prezentowało się całkowicie inaczej u nas w domu. Nie pozwólmy się zwariować zakupomani, postawmy w tej kwestii na rozsądek.

Przeczytaj więcej szczegółów w ofercie (https://www.dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Dywany-do-przedszkola-i-szkoly/59) – one rzucą całkiem nowe światło na rozpatrywaną w znajdującym się tu poście. Zwyczajnie kliknij ten link!

ZAHARTOWAĆ SZKŁO

parawany

Autor: Coram Poland

Kiedy słyszymy wyraz szkło myślimy ono raczej z czymś kruchym. Każdy z nas na pewno stłukł kiedyś lusterko, albo jakiś inną rzecz, bo o zepsucie szklanego przedmiotu przecież nie jest trudno. Dlatego bywamy razczej ostrożni, kiedy zastanawiamy się nad tym by kupować jakieś rzeczy do własnego domu ze szkła. Jednak zawsze możemy wybrać przedmioty ze szkła przetworzonego. Szkło hartowane to idealne rozwiązanie, gdy robione są szklanki i różne inne produkty, które w trakcie codziennym użytkowaniu mogą szybko się zniszczyć, gdyby były stworzone po prostu ze szkła. Hartowanie szkła polega na ogrzaniu go do wysokiej temperatury a później zlewanie go zimną wodą. Dzięki temu szkło tego typu jest o wiele bardziej odporne na uszkodzenia niż normalne szkło. Nie musimy się, więc bać szklanych rzeczy, wystarczy, że upewnimy się, z jakiego szkła są zrobione.

Szkło hartowane ma multum ciekawych zastosowań, z których można skorzystać wyposażająć własny dom. Możemy kupić szklane półki i szklane blaty, poza tym możemy nawet pomyśleć o zrobieniu szklanych schodów, czy zamiast zwykłej kabiny prysznicowej wybrać przesuwane hartowane drzwi, które będą przedzielały miejsce do kąpieli pod prysznicem od pozostałej części łazienki.