Jakie okazują się największe atuty stropów napinanych?

Bezspordnie nowatorskim pomysłem w gałęzie sufitów podwieszanych są dekoracyjne płyty sufitowe, nazywane mianem DPS. Są to niebywale lekkie sufity napinane, które wywołują coraz znaczniejsze zaciekawienie zwyczajnych osób, a – co najciekawsze – również inwestorów, dekoratorów i architektów. Co powinno się mieć w głowie o sufitach DPS?

salon

Autor: Jacq. de Brouwer
Źródło: Röben
Przede wszystkim, wykorzystanie tego typu metody pozwala stworzyć wyjątkowo lekkie i niebywale cienkie sufity, które sprawdzą się idealnie jednocześnie w kąciku prywatnym, a także barokowym pałacu. Można to uzyskać przez wzgląd na to, iż pojedynczy sufit napinany jest stwarzany w zgodzie z najbardziej szczegółowymi normami zabezpieczeń, co potwierdzone bywa paroma atestami zgodności. Materiałem używanym do wytwarzania płyt DPS jest składnik chemiczny, którego wzór i zapis zostały stworzone specjalnie dla tego modelu przez Grupę DPS. Fakt, że sufity napinane to produkt pod wymiar, daje możliwość, że wykazują one mnóstwo cech, jakie nadają im rangę świetnych zamienników dla tradycyjnych stropów podwieszanych. Za kilka lat mają możliwość zupełnie przewartościować rynek budowlany w omówionej kwestii. W tym miejscu więcej ciekawych przykładów: .

Najistotniejszą cnotą jest fakt, iż sufit napinany wydaje się produktem bardzo odpornym na wilgoć, a nawet chroni pokój przed zalaniem. Ze względu na to nie jest to typowe chronienie budowy stropu przed zawilgoceniem, a całkowita niepodatność na absorbowanie się H2O lub skraplanie pary wodnej. Ponadto, sufity napinane to produkty w pełni nietrujące, ekologiczne i o potwierdzonej jakości.

przytulny pokój

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprzemakalność, możliwość otrzymania każdego wzoru w trójwymiarze, wysoka estetyczność, ekspresowość i czystość montażu oraz demontażu, niewielka waga, ogromna paleta kolorów i powierzchni stwarza sufit napinany polecanym tworzywem jednocześnie dla niewielkich pomieszczeń własnych, jak i budynków na użytek publiczny. Bonusowo jakość sufitu nie pogarsza warunków dźwiękowych pomieszczenia poprzez rezonans głosu albo tłumienie.

Zawsze bądź na bieżąco (https://wolplanposadzki.pl/) w tych tematach, które Cię ciekawią. Jeżeli poszukujesz dodatkowych informacji, wejdź w poniższy link, a pod nim czeka na Ciebie masa bieżących zagadnień z tego tematu.

Mikroskopijne otwory maleńkich przetłoczeń zamieniają dźwięk w energię cieplną. Wszystkie opisane atuty sufitów napinanych zostały uzyskane dzięki indywidualności tworzyw.