Rolety w oknach – co proponują producenci?

Chcąc ochronić wnętrze własnego mieszkania przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów lub przechodniów, wieszamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Stosunkowo niedawno w sklepach pojawiły się fotorolety. To rewelacyjna alternatywa dla klasycznych żaluzji i rolet. Świetną ozdobą każdego wnętrza mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowoczesnym rodzajem rolet , które zrobiono z materiału. Obraz, który zostaje nadrukowany na rolecie przysłoni nieciekawy widok za naszym oknem, ale też ochroni wnętrze przed ciekawskim wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.

rolety okienne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich wykonywaniem mogą na zamówionej rolecie wydrukować wybrane zdjęcie. Swoim klientom proponują one wielki wybór zdjęć. Nic nie przeszkadza również temu, aby firma wyprodukowała roletę przedstawiającą wybrane przez nas zdjęcie z domowego albumu. Możemy więc zlecić wykonanie rolety drukowanej, na której znajdzie się zdjęcie naszego ukochanego psa, miejsca, w którym lubimy spędzać wakacje czy osoby , która jest dla nas bardzo ważna.

Rolety drukowane można montować na różnych rodzajach okien – zobacz jakich. Nadają się także do okien, które składają się z kilku części, a więc do okien (Sklep z oknami Wrocław – kliknij) dwu- bądź trzyskrzydłowych. Można je zamontować także w oknach balkonowych. Ten interesujący rodzaj rolet robi się z tkanin, które przepuszczają światło, ale także z materiałów , które zapewniają zaciemnienie. Gama kolorystyczna rolet drukowanych jest niezwykle szeroka. Możliwość wykonania rolet z dowolnie wybranym zdjęciem sprawia, że mogą one urozmaicać każde pomieszczenie domu. Będą doskonałe w salonie, pokoju pociech, w sypialni. Jak inne rodzaje rolet, także te drukowane można montować bezpośrednio na skrzydle wybranego okna.

Mogą zostać zamontowane również na ścianie. Firmy zajmujące się ich produkcją dają klientom możliwość wyprodukowania rolet doskonale dopasowanych do wymiaru okien. Firmy zajmujące się ich produkowaniem bardzo szybko znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę „rolety drukowane”. Znalezienie korzystnej oferty zajmie jedynie kilka minut. Znacznie dłużej będziemy wybierać zdjęcie, które chcemy aby znalazło się na rolecie. To naprawdę doskonały sposób na oryginalny wystrój okna.