Dom
kwiaty
Wprowadził: Tubądzin
Treści źródłowe: Tubądzin

Jakie metody można zastosować, by upiększyć mieszkanie?

Nie da się ukryć faktu, że każdy z nas potrzebuje wyjątkowo zaprojektować swoją przestrzeń domową. W tym celu stosujemy w wielu przypadkach niezmiernie atrakcyjne pomysły, dzięki którym nasz dom osiąga sporo atutów na swoim wyglądzie. Okazuje się bowiem, że stanowczo w najwyższym stopniu znaną metodą dekorowania naszych domostw jest zastosowanie intrygujących kompozycjikwiatowych.
kawalerka studencka
Wprowadził: University of Exeter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak umeblować wynajmowane lokum Sprawdzone porady

Sezon na poszukiwanie studenckiej stancji zbliża się ku końcowi. Miesiąc sierpień wykazał najbardziej intensywny ruch na rynku wynajmu nieruchomości. W porównaniu do zeszłego roku, zwiększyła się podaż, a ceny spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być rzeczą niemożliwą, nawet w miastach oblężonych przez studentów.
wnętrze domu
Wprowadził: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Którego rodzaju gadżety powinno się zakupić do domu?

Doskonale wiemy, że odpowiednio urządzony dom jest pragnieniem wielu z nas. Po długim dniu w pracy zdecydowanie nie ma nic lepszego niż alternatywa odprężenia się i odetchnięcia w domowych warunkach. Dzięki takiemu stanowi rzeczy zdołamy dodatkowo sprawnie działać oraz korzystać z wszystkich pokojowych przywilejów. Doświadczenie niemniej jednak ewidentnie pokazuje nam, że zdobycie odpowiedniego umeblowania do domu pod żadnym pozorem nie przychodzi nam łatwo.
remont
Wprowadził: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie wiesz od czego zacząć remont swojego gniazdka? Na pierwszy ogień musi iść kuchnia i toaleta!

Śnisz o remoncie własnego domu? Nie posiadasz pomysłu od czego warto zacząć? Po pierwsze postaw na renowację swojej kuchni , a także łazienki, bowiem będzie to z całą pewnością najbardziej kłopotliwe i czasochłonne zadanie.W chwili obecnej w marketach budowlanych , a także dekoracyjnych uda nam się kupić mnóstwo interesujących ozdób, które zdecydowanie uatrakcyjnią nasze pomieszczenie. Niestety te zakupy powinniśmy zostawić na sam koniec. Przede wszystkim ważne jest, aby położyć podłogę, pomalować ściany, kupić umeblowanie i wybrać odpowiedni sprzęt AGD i RTV.
dekoracja
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kolekcja dekoracji i umeblowanie

Każda osoba chce, by jego mieszkanie było wyjątkowo. Jednak nie każdego stać na kupno komody za trzy tysiące złotych, żeby było niebanalnie. Tak, więc jeżeli chcemy piękna w naszym mieszkaniu można kupić dobre meble, ale za to znaleźć niebanalne dodatki. Już słyszę jak padają słowa: dziś wszystko jest takie samo, we wszystkich sklepach, gdzie ja mam niby dostać coś, co będzie wyróżniało wnętrze mojego mieszkania?
naklejkii na ścianie w pokoju dzieciącym
Wprowadził: Jun Ye
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w łatwy sposób odświeżyć mieszkanie, czyli naklejki na ścianę to doskonały wybór

Wszyscy chcą mieszkać w ślicznie zaaranżowanym domu. Remonty są jednak drogie i w rezultacie nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Doskonałym rozwiązaniem będą między innymi naklejki na ścianę, z pomocą których dom można odświeżyć błyskawicznie, a jednocześnie tanim kosztem.
lampy
Wprowadził: Ondrej Prostrednik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Pewne większość z nas zdaje sobie sprawę, iż światło gra wielką rolę w naszej egzystencji, że zwyczajnie jest nam niezbędne do funkcjonowania. Poprzez nie odbywają się w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień lub noc. Ponadto światło ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie: jeżeli światła jest więcej, mam dobry nastrój, jesteśmy przepełnieni optymizmem, chęcią do życia. Gdy światła brakuje, jest przeciwnie. Wpływ oświetlenia był badany na podstawie osób, które mieszkają w rejonach globu, gdzie istnieje zjawisko białych nocy, po jakich następują długie miesiące pozbawione słońca.
imitacja białej cegły
Wprowadził: Antado
Treści źródłowe: Antado

Wyjątkowy klimat małego domu - pomysły na uzyskanie nietuzinkowego wnętrza

Odpowiednie oświetlenie jest kluczem do wykreowania pięknej przestrzeni mieszkalnej. Nawet małe pokoje w domu można zaadaptować do wielu funkcji - bez straty na funkcjonalności i nie rezygnując przy tym ze strony estetycznej. Żeby było to jednak możliwe należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.
lampa
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja domu kiedy nie można beztrosko dysponować pieniędzmi, czyli czy niedrogie urządzenie domu w ogóle jest możliwe?

Aranżacja przestrzeni domowej to wyzwanie niesamowicie ciekawe, gdyż można spersonalizować nasze pomieszczenia jak tylko mamy ochotę jak i również wymagające. Trzeba bowiem zadbać o mnóstwo kwestii i dojść do kompromisu między tym co nam się podoba, a praktycznością w użytkowaniu. Jednak jedną z największych przeszkód w owym procesie niewątpliwie jest sprawa finansów, a w szczególności stan, gdy musimy wybierać przedmioty jak najtańsze, bo w innym wypadku nie będziemy mogli ukończyć urządzania całego domu.
mieszkanie
Wprowadził: Stephan Mosel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rysunki koni mają okazję ozdabiać Twoje wnętrze

Należy wykorzystywać z różnych produktów
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.