Dom
nietypowa lampa
Wprowadził: asweetheart66
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampy wieczorne i komfort zasilania drobnych urządzeń domowych

Dobierając oświetlenie do swojego domu powinniśmy wybrać odpowiednie, przeznaczone do tego akcesoria. Wnętrzem reprezentacyjnym naszego domu, skupiającym uwagę jest przedpokój. Warto więc zatroszczyć się o stylowe oświetlenie wnętrza, które pełni rolę wizytówki naszego domu. Doskonale w tym sprawdzają się kinkiety do przedpokoju. Umiejscowione w wielu miejscach potrafią dać naprawdę niesamowite efekty oświetlenia.
naklejki
Wprowadził: twoje-fototapety.pl
Treści źródłowe: twoje-fototapety.pl

Czy zawsze trzeba pomalować ścianę czy jest może inny sposób, ażeby nasza ściana uzyskała lepszy wygląd?

Od jakiegoś czasu całkiem nowym trendem w dekorowaniu wnętrz jest wykorzystywanie naklejek na ścianę. To bardzo dobre rozwiązanie, kiedy znudzi się już nam odcień ścian w domu, lecz brak nam czasu na przemalowanie. To też bardzo dobre w innej, mniej popularnej sytuacji, przykładowo, jak wynajmujemy mieszkanie i nie mamy pozwolenia na malowanie. Istnieje rzeczywiście wiele wzorów, stylów, a także rozmiarów naklejek ściennych, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
przedpokój
Wprowadził: Skagerak
Treści źródłowe: Calvado.pl

Parę idei na umeblowanie korytarza

Korytarz jest wizytówką naszego mieszkania. Jak tylko przejdziemy przez próg, to właśnie na podstawie przedsionka mamy możliwość wywnioskować czy jego właściciel ma dobry gust czy nie. Jest to jednocześnie jedno z najtrudniejszych przestrzeni do urządzenia, gdyż nie posiada okien i jest zwykle dość niewielkie.
Rolety zewnętrzne
Wprowadził: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zatroszczyć się o należyte bezpieczeństwo własnego lokum?

Dom - pewnie dla większości ludzi kojarzy się całkiem sympatycznie. Jednakże nie jest powiedziane, że dom zawsze jest w zupełności spokojną przystanią, w której nareszcie mamy możliwość poczuć się bezpiecznie. Zwłaszcza, iż stosunkowo często słychać o choćby włamaniach do domów. Chcę zatem napisać trochę na temat metod radzenia sobie z przestępczością. Co prawda Polska to nie chociażby Detroit, lecz na pewno bagatelizowanie zagrożenia jest głupie. Na początku chciałbym przypomnieć, że kapitalne są rolety antywłamaniowe.
łóżko
Wprowadził: Calvado.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl

Łatwe i niedrogie pomysły na zmianę wyglądu w naszym mieszkaniu

Nasze smaki niezmiernie często się zmieniają. Dzisiaj lubimy jedno, a za jakiś czas już nie możemy tego oglądać. Musimy wziąć to pod uwagę, kiedy urządzamy nasze mieszkanie. Należy dodać, że jest to wyjątkowo kosztowna i czasochłonna zabawa. Stąd też pomyślmy nawet parę razy, nim zamówimy do domu coś drogiego. Może się okazać, że już za parę lat przestanie nam się ten przedmiot podobać. W niebezpieczeństwie są również takie osoby, które zajmują się zawodowo się dekoracją wnętrz. Będąc na czasie z wszelkimi nowościami, nieustannie chcą odmieniać aranżację w swoim mieszkaniu, tak aby był zgodny z najnowszymi trendami.
meble kuchenne
Wprowadził: Mebel Rust
Treści źródłowe: Mebel Rust

Meble duńskie – nowoczesne wzornictwo, niezwykła funkcjonalność


Podczas każdego przemeblowania mieszkania trzeba zadbać o bardzo wielką liczbę spraw, jak także o perfekcyjne dopasowanie do siebie różnorodnych mebli. Istotny jest nie tylko dopasowanie ich barw czy stylu, lecz również szeroko pojęty design. W nowym tysiącleciu najlepszym pomysłem jest kupienie mebli nowoczesnych – nie tylko wyglądają pięknie i interesująco, ale też są praktyczniejsze i zazwyczaj o wiele łatwiejsze w pielęgnacji.
Doskonałe pod tym względem są meble duńskie – duński design słynie z nadzwyczajnego połączenia intrygującego wzornictwa z dużą funkcjonalnością.
Dywany w stylu vintage
Wprowadził: Dywilan
Treści źródłowe: Dywilan

6 rozwiązań na aranżację pomieszczeń

Najlepiej podczas planowanie wnętrza zrobić początkową selekcje najważniejszych spraw, które zaprzątają danej osobie głowę. Dla niektórych liczy się przede wszystkim sprawa prestiżu, odmiennych jednakże bardziej zajmują sprawy powiązane z sprawą finansową wyposażenia mieszkania. Obie z tych sfer zwykle da się przy takim pogodzić, jeżeli wyłącznie ktoś nieco nad takimi sprawami pomyśli. Użyteczne może być tutaj projektowanie wnętrz.
Fofotapeta do sypialni, morze
Wprowadził: Dimlab.pl
Treści źródłowe: Dimlab.pl

Trzeba inwestować w obraz na płótnie

Sprawdźmy jak prezentuje się obraz na płótnie

Czasami pragnąc zmienić aranżację swojego mieszkania sięgamy po pomysły, które są nie dość że drogie, to jeszcze czasochłonne we własnym wprowadzeniu. A przecież wystarczy jedynie odrobina pomysłowości oraz może się okazać, że w szybkim czasie przemienimy swoje mieszkanie oraz wprowadzimy do niego odrobinę odmienności.
krzesła
Treści źródłowe: damnet.pl

Jak nietuzinkowo zaaranżować wnętrza?

Aranżacje pomieszczeń to czasochłonne zajęcie, jednakże gdy wykonujemy je samodzielnie posiadamy całkowitą pewność, że każdy fragment będzie odpowiadać naszym gustom. Niezależnie, czy urządzamy wystrój naszego mieszkania, czy miejsca do pracy warto nadać mu nietuzinkowego klimatu, dzięki któremu poczujemy się w takim miejscu w pełni doskonale.
dekoracje świąteczne
Wprowadził: home&you
Treści źródłowe: home&you

Święta Wielkiej Nocy jako wyjątkowy czas w roku. W jaki sposób sprawić aby świąteczny nastrój zagościł w mieszkaniu?

Czas Świąt Wielkiej Nocy to taki okres kiedy chcemy wnieść maksymalnie dużo świątecznego nastroju do naszego mieszkania. Chcielibyśmy by był to czas wyjątkowy i różnił się całkiem od tych standardowych dni, których mamy pod dostatkiem na co dzień. Staramy się ażeby spędzić te chwile w jak największym gronie rodziny. W jaki sposób w związku z tym zrobić świąteczny nastrój w naszym domu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.