Dom
kwiaty
Wprowadził: Tubądzin
Treści źródłowe: Tubądzin

Jakie metody można zastosować, by upiększyć mieszkanie?

Nie da się ukryć faktu, że każdy z nas pragnie atrakcyjnie zaplanować swoją przestrzeń domową. W tym celu wykorzystujemy niejednokrotnie niebywale atrakcyjne projekty, dzięki którym nasz dom osiąga sporo atutów na swoim wyglądzie. Okazuje się bowiem, że wyraźnie najbardziej znaną metodą upiększania naszych domostw jest zastosowanie ciekawych kompozycjikwiatowych.
kawalerka studencka
Wprowadził: University of Exeter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak umeblować wynajmowane lokum Sprawdzone porady

Sezon na poszukiwanie studenckiej stancji zbliża się ku końcowi. Jak co roku, sierpień okazał się miesiącem o najbardziej intensywnym ruchu na rynku nieruchomości. W tym roku jednak zwiększyła się podaż, a ceny zaskakująco spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być mitem, nawet w dużych ośrodkach studenckich.
wnętrze domu
Wprowadził: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Którego rodzaju gadżety powinno się zakupić do domu?

Doskonale wiemy, że odpowiednio wyekwipowany dom jest pragnieniem wielu z nas. Po długotrwałym dniu w pracy stanowczo nie ma nic lepszego niż możliwość odprężenia się i odpoczynku w domowych warunkach. Dzięki takiemu stanowi spraw będziemy mogli także sprawnie działać oraz korzystać z wszystkich domowych przywilejów. Praktyka tymczasem ewidentnie ujawnia nam, że uzyskanie odpowiedniego wyposażenia do domu wcale nie nadchodzi nam bezproblemowo.
remont
Wprowadził: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie wiesz od czego zacząć remont swojego gniazdka? Na pierwszy ogień musi iść kuchnia i toaleta!

Śnisz o remoncie własnego domu? Nie posiadasz pomysłu od czego warto zacząć? Po pierwsze postaw na renowację swojej kuchni , a także łazienki, bowiem będzie to z całą pewnością najbardziej kłopotliwe i czasochłonne zadanie.W chwili obecnej w marketach budowlanych , a także dekoracyjnych uda nam się kupić mnóstwo interesujących ozdób, które zdecydowanie uatrakcyjnią nasze pomieszczenie. Niestety te zakupy powinniśmy zostawić na sam koniec. Przede wszystkim ważne jest, aby położyć podłogę, pomalować ściany, kupić umeblowanie i wybrać odpowiedni sprzęt AGD i RTV.
dekoracja
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kolekcja dekoracji i umeblowanie

Każda osoba chce, by jego mieszkanie było wyjątkowo. Jednak nie każdego stać na kupno komody za trzy tysiące złotych, żeby było niebanalnie. Tak, więc jeżeli chcemy piękna w naszym mieszkaniu można kupić dobre meble, ale za to znaleźć niebanalne dodatki. Już słyszę jak padają słowa: dziś wszystko jest takie samo, we wszystkich sklepach, gdzie ja mam niby dostać coś, co będzie wyróżniało wnętrze mojego mieszkania?
naklejkii na ścianie w pokoju dzieciącym
Wprowadził: Jun Ye
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w łatwy sposób odświeżyć mieszkanie, czyli naklejki na ścianę to doskonały wybór

Wszyscy chcą mieszkać w ślicznie zaaranżowanym domu. Remonty są jednak drogie i w rezultacie nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Doskonałym rozwiązaniem będą między innymi naklejki na ścianę, z pomocą których dom można odświeżyć błyskawicznie, a jednocześnie tanim kosztem.
lampy
Wprowadził: Ondrej Prostrednik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nieodzowna rola światła w w życiu człowieka.

Pewne większość z nas zdaje sobie sprawę, iż światło gra wielką rolę w naszej egzystencji, że zwyczajnie jest nam niezbędne do funkcjonowania. Poprzez nie odbywają się w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień lub noc. Ponadto światło ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie: jeżeli światła jest więcej, mam dobry nastrój, jesteśmy przepełnieni optymizmem, chęcią do życia. Gdy światła brakuje, jest przeciwnie. Wpływ oświetlenia był badany na podstawie osób, które mieszkają w rejonach globu, gdzie istnieje zjawisko białych nocy, po jakich następują długie miesiące pozbawione słońca.
imitacja białej cegły
Wprowadził: Antado
Treści źródłowe: Antado

Wyjątkowy klimat małego domu - pomysły na uzyskanie nietuzinkowego wnętrza

Odpowiednie oświetlenie jest kluczem do wykreowania pięknej przestrzeni mieszkalnej. Nawet małe pokoje w domu można zaadaptować do wielu funkcji - bez straty na funkcjonalności i nie rezygnując przy tym ze strony estetycznej. Żeby było to jednak możliwe należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.
lampa
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżacja domu kiedy nie można beztrosko dysponować pieniędzmi, czyli czy niedrogie urządzenie domu w ogóle jest możliwe?

Aranżacja przestrzeni mieszkaniowej to wyzwanie niesamowicie interesujące, ponieważ można spersonalizować nasze ognisko domowe jak tylko mamy ochotę ale też stresujące. Trzeba bowiem zadbać o ogrom spraw i dojść do porozumienia między naszymi upodobaniami, a praktycznością w użytkowaniu. Jednakże jedną z największych przeszkód w tym procesie na pewno jest sprawa finansów, a w szczególności stan, gdy musimy wybierać rozwiązania jak najtańsze, gdyż w innym wypadku nie będziemy w stanie ukończyć urządzania całego domu.
mieszkanie
Wprowadził: Stephan Mosel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rysunki koni mają okazję ozdabiać Twoje wnętrze

Należy wykorzystywać z różnych produktów
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.