Dom
ogrodzenia
Wprowadził: UC Davis Gateways Project
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Już dziś sprawdź jakie płyty betonowe uda Ci się nabyć w Warszawie

Dekorowanie domu to dla mnóstwa osób prawdziwa uciecha. Są jednak i tacy, jacy nawet nie chcą o tym myśleć. Jeśli przynależysz to tej drugiej grupy osób, to przypuszczalnie wynajęcie doświadczonego projektanta byłoby dla Ciebie najbardziej komfortowym wyjściem.
projekt domu
Wprowadził: UC Davis Gateways Project
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju projekt architektoniczny domu wybrać?

Stawianie domu nie jest dopuszczalne bez projektu architektonicznego. Jeśli wobec tego planujemy budowę domu, winniśmy się dokładnie zastanowić nad wybraniem najlepszego dla siebie rzutu. Jest to rzeczywiście istotne, bo od projektu zależeć będzie komfort życia w naszym domu. Nie powinniśmy się w związku z tym spieszyć, lecz wnikliwie przeanalizować wszystkie wady i zalety dostępnych możliwości.
Fototapeta
Wprowadził: danor shtruzman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta, czyli fajny, a przy tym niekosztowny pomysł na zmianę twojego wystroju!

Część ludzi dobrze czuje się w kiedyś urządzonym domu. Oni nic nie chcą modyfikować. Niektórzy z nas jednak po pewnym czasie odczuwają nieodpartą potrzebę jakiejś zmiany. I dla nich przeznaczony jest ten tekst.
nowoczesny kominek
Wprowadził: Elizabeth Krumbach
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego należy zdecydować się na parawan kominkowy?

Kominki odznaczają się współcześnie coraz większą popularnością, gdyż są doskonałą alternatywą na zimne wieczory, których w polskim klimacie niestety nie brakuje. Warto wziąć to pod uwagę, kiedy buduje się swój dom. W dodatku, kominki gwarantują, że pomieszczenie zyska klimatyczną atmosferę. Mogą także posłużyć jako podstawa systemu grzewczego. Planując montaż zwyczajnego kominka, czyli otwartego, w jakim pali się prawdziwy ogień, warto pamiętać, aby wyposażyć się we wszystkie konieczne akcesoria. Bardzo pomocny okazuje się też zabudowa kominkowa. Czemu? Do czego służy?
budowa domu
Wprowadził: pnwra
Treści źródłowe: www.flickr.com

Chcesz zbudować dom, który będzie niedrogi w utrzymaniu? Zwracaj uwagę zwłaszcza na jakość wybieranych materiałów!

Niemalże każdy, kto kiedykolwiek interesował się zagadnieniem budowy domów i porównania kosztów utrzymania domu a mieszkania, bez wątpienia wie świetnie, że utrzymanie domu jest o wiele bardziej kosztowne niż opłacanie czynszu w mieszkaniu. Równocześnie właściwie każdy z nas marzy o swoim domu na wsi - jak sprawića, żeby to marzenie się spełniło, a równocześnie aby być w stanie utrzymywać swoje miejsce zamieszkania?Jeśli naprawdę zależy Ci na zmniejszeniu kosztów utrzymania budynku, wtedy oczywiście powinieneś zainteresować się zagadnieniem ekologicznych domów.
mieszkanie, wnętrze,
Treści źródłowe: flickr.com

Urządzamy dom, czyli co i gdzie można teraz zakupić do wymarzonego miejsca na ziemi

Zaaranżowanie swojego domu to ogromne wyzwanie. Trzeba zapamiętać, iż wnętrze powinno się nam nie tylko przypaść do gustu, lecz musi być również praktyczne. Do tego dobrze jest, kiedy wzbudza podziw również w naszych gościach. Co warto obecnie wykorzystać w swoim domu i gdzie można robić zakupy?
Choinka na święta
Wprowadził: Cristiana Bardeanu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie na święta - jak ozdobić mieszkanie

Z czym kojarzone są święta? Na pewno z możliwością spotkania bliskich, z tradycją, która jest w naszych domach od wielu lat. Ze świętami często kojarzą nam się lampki bożonarodzeniowe, bo chociaż i przy Świętach Wielkiej Nocy jest naprawdę wiele ozdób, to jednak ozdoby kojarzą nam się z drzewkiem na Boże Narodzeniem.
ogród zimowy
Treści źródłowe: pixabay.com

Wspaniała oranżeria, która pomniejszy straty ciepła w domu i będzie świetnym miejscem do wypoczynku wśród zieleni

Przeszklona oranżeria, pełna zieleni i pięknych roślin może stać się idealny miejscem do odpoczynku a także może dodatkowo wspomóc docieplenie naszego domu zimą. Oranżeria z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym elementem nowoczesnych domów- warto wiedzieć jakie zalety tudzież wady ma tego rodzaju rozwiązanie.
schody kręcone

Piękne dodatki sprawią, że twoje wnętrze będzie jeszcze ładniejsze, więc nie wahaj się szukać odpowiednich usług

Mieszkanie bywa dużą dumą człowieka, więc to naturalne, że każdy właściciel poszukuje dla swych wnętrz czegoś szczególnego. Projektując pomieszczenia szuka się swojego stylu oraz według niego potem urządza wszystkie pokoje. Wielkim wyzwaniem aranżacyjnym okazuje się budowa schodów, które łączą kolejne kondygnacje obiektu. Muszą one być nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne i bezpieczne. Schody stosowane we wnętrzach mieszkalnych można zakupić u specjalisty z dziedziny stolarki lub u kowala.
Kolorowy dach
Wprowadził: paweesit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wznoszenie domu przybliża się do finiszu? Co warto jeszcze sprawdzić?

Budowanie nowego domu wiąże się z różnymi pobocznymi kłopotami, które mogą przynieść duże ilości niepotrzebnych irytacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.