Dom
kwiaty na balkonie
Wprowadził: Jean-François Gornet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co należy do obowiązków kierownika budowy

Kierownik budowy nadzoruje budowę obiektu i jest za nią odpowiedzialny. Powinien zorganizować i prowadzić budowę w taki sposób, aby była bezpieczna i zgodna z przepisami higieny pracy.
wnętrze domu
Wprowadził: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sterowanie ogrzewaniem, sterowanie domem, nowoczesne technologie w domu

Obecnie można oszczędzić na wszystkim trzeba jedynie dowiedzieć się w jaki sposób. Np., jeżeli mówimy o ogrzewaniu, to też właściwe sterowanie ogrzewaniem doprowadzi do tego, że z naszych portfeli zacznie odchodzić mniej środków na opłaty za ogrzewanie właśnie. Dzięki zdalnemu kontrolowaniu systemu grzewczego ułatwimy sobie multum spraw. Istnieją systemy, które łatwo obsługiwać i w dodatku nie kosztują dużo. Poza tym są banalne, jeśli chodzi o ich instalowanie.
dom w płomieniach, pożar
Wprowadził: 111 Emergency

Jakie warto mieć zabezpieczenia przeciwpożarowe? Co będzie konieczne jeżeli wybuchnie pożar? O czym pamiętać?

Nie dziwi, jak dom kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa, lecz jednak czy faktycznie zawsze jesteśmy bezpieczni w miejscu zamieszkania? Do jednych z częściej występujących zagrożeń należą pożary, jakie niestety mogą zdarzyć się wszędzie, więc musimy być przygotowani na taką ewentualność.
Tapeta z kwiatkami
Wprowadził: Fixar
Treści źródłowe: fixar.de

W jaki sposób można dziś dobrze wykorzystać fototapety w prywatnych mieszkaniach?

Urządzanie mieszkania albo domu wymaga od właścicieli znajomości najnowszych trendów. Na szczęście, obecnie nie powinno to generować w zasadzie żadnych problemów, jako że większość osób ma dostęp do Internetu, gdzie można znaleźć sporo pomocnych wskazówek i inspiracji.
marina - dom
Wprowadził: ​ Diego Adan Rios
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tarnów to śliczne miasto, lecz również imponujące miejsce na nabycie nowego mieszkania.

Współcześnie przechodząc ulicą non stop widzimy coraz to to nowe inwestycje. Tworzonych jest ogrom galerii handlowych, dziwnych budynków przeznaczonych pod wynajem dla firm. Najczęstszymi jednak inwestycjami są mieszkania.
odzwierciedlenie - mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dekorujesz kuchnię? Zatroszcz się o właściwe wyposażenie

Kupno nowego mieszkania to dla większości z nas jeden z najmilszych momentów w życiu. Z tej przyczyny przeważnie kupujemy wszystko od podstaw, nie mając ochoty przenosić starszych mebli do nowego lokum. Dekorujemy od nowa każdy pokój, kupujemy eleganckie meble, wyposażenie. Jednym z najistotniejszych pomieszczeń w każdym domu jest zapewne kuchnia, to tam bowiem przyrządzamy najpyszniejsze dania dla naszych najbliższych. Dlatego też trzeba pamiętać, żeby była ona zaopatrzona w wszelkie, niezbędne akcesoria. Lecz gdzie najsłuszniej je nabyć?
apartament
Wprowadził: nhow
Treści źródłowe: Kaldewei

Mamy szansę wiele oszczędzić

Wiele mówi się obecnie o ochronie ekologii, jak oraz również o oszczędności oraz pomniejszaniu wydatków. Dlatego właśnie znacznie częściej są oferowane rozwiązania, które zezwalają na pomniejszenie rachunków i równocześnie powodują, iż możemy swoim mieszkaniem kierować w sposób zdalny.
apartamentowiec
Wprowadził: Schüco
Treści źródłowe: Schüco

Inteligentny dom - kilka ważnych informacji na ten temat

Dziś wszystko musi być smart. Mamy telefony, które mówią nam o planie naszego dnia. Mamy inteligentne samochody z czujnikami parkowania. Do tego mamy możliwość stworzyć inteligentny dom. Tego rodzaju dom to wzorzec współczesnej technologii.
dom
Wprowadził: Röben
Treści źródłowe: Röben

Wymieńmy się opiniami o stawianiu domu

Stawianie domu wiąże się z wypełnianiem różnorakich pism, a to spowoduje, że prosto popełnić jakiś błąd, który będzie owocował zatrzymaniem prac, lub w ostatecznym rozrachunku okaże się, że nie wszystko przedstawia się tak jak pragnęliśmy. Dlatego właśnie trzeba wyszukać blog o budowie domu, bo tam wśród zamieszczonych wpisów, możemy natrafić na opisy jak uniknąć niektórych błędów, jakie rozwiązania mogą okazać się lepsze od tych, które tradycyjnie okazywały się wykorzystywane.
ocieplanie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Dlaczego odpowiednie docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w sezonie grzewczym.

Wiosna trwa, lato już się zbliża, zatem sezon na remonty w pełni. Tylko patrzeć, jak zaczną się prace w środkach domów i dookoła nich. Skoro pogoda w Polsce lubi płatać figle, trzeba sprawnie wziąć się do pracy, aby uporać się ze wszystkim, nim zakończą się słoneczne i ciepłe chwile.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.