Dom
konstrukcja ze stali
Wprowadził: glasseyes view
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Użycie nierdzewnej stali

Nierdzewna stal została odkryta około 100 lat temu, jednak dopiero w ostatnich kilkunastu latach zaczęła być uniwersalnie użytkowana w budownictwie i architekturze. Na początek w latach osiemdziesiątych jej atuty docenili konstruktorzy w największym stopniu rozwiniętych państw, a w ostatnich latach pojawiła się ona także w Polsce. Do niedawna praktycznie nie znana, w tej chwili przydaje nowoczesny wygląd największym centrom handlowym na świecie.
Komfort mieszkania na poddaszu zależy od poziomu hałasu i temperatury
Wprowadził: Röben
Treści źródłowe: Röben

Ocieplanie dachu – z jakiego powodu ma tak ogromne znaczenie i jak wybierać odpowiednie materiały?

Dach jest kategorycznie jednym z najistotniejszych elementów każdego domu. Osoby, jakie zdecydowały się na jego budowę znakomicie zdają sobie z tego faktu sprawę, gdyż samo założenie dachu to przeważnie lwia część wydatków obejmujących budowanie nieruchomości. Czasami zdarza się, że przekracza nawet połowę kosztów. Dużo zależy zazwyczaj od tego, czy dach w swojej konstrukcji jest prosty, dwuspadowy, czy jednak pojawiają się na nim jakiekolwiek ozdobniki lub „łamania”.
inteligentny dom

Czy jest tak, że dom naprawdę może rozumować?

W nowoczesnych obiektach często spotkać da się z ciekawymi rozstrzygnięciami, które znacząco upraszczają normalne życie. Dzięki silnej komputeryzacji a także rozwojowi zaawansowanych technologii, takie rozwiązania dostępne bywają również w zwykłych budowlach mieszkalnych. System inteligentnego domu może być dostępny dla każdego. Warto zapoznać się z elementarnymi informacjami dotyczącymi tej technologii.
kostka brukowa
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg

Sprawne zabezpieczenie przestrzeni kominkowej w mieszkaniu bez straty ciepła

Współcześnie posiadanie w mieszkaniu przestrzeni kominkowej nie jest już perspektywą przeznaczoną jedynie dla niektórych odbiorców. Kominek jest coraz częściej wykorzystywanym dopełnieniem do przestrzeni domowych idealnie łącząc w sobie wymiar funkcjonalny oraz nutkę designerstwa.
przygotowanie mieszkania od dewelopera
Wprowadził: Pete Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich miejscach warto szukać współcześnie szukać mieszkania?

Powszechnie wiadomo, że pozyskanie przez na całkowitej niezależności w życiu jest przez nas wyjątkowo pożądane. Wiedzą o tym przede wszystkim osoby młode, które po wielu latach wreszcie na stałe chcą opuścić dom rodzinny.
domy do sprzedania tarnów
Wprowadził: Joshua Hackett
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tarnów - z całą pewnością doskonałe miejsce do zamieszkania.

Słynie z pięknej architektury, wyśmienitej kuchni, wysokich temperatur, kultowych „biedronek” nadzwyczaj bogatej - bo przeszło siedemsetletniej - i ciekawej historii.
oświetlenie pod szafki kuchenne
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chcesz posiadać doskonale oświetlone pokoje w mieszkaniu – sprawdź, za czym warto się rozglądać

Kiedy posiada się swój dom, chce się, by był przepiękny, by napawał dumą, aby dawał chwile wytchnienia, aby sprawiał, że spędzony w nim czas był tym najważniejszym w ciągu całego dnia. Stąd tak mocno wszyscy się starają, by ten wspomniany dom okazał się tym wymarzonym. Ogromną wagę w tym wszystkim ma oświetlenie.
dom - fotka
Wprowadził: Mike Steele
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Opis materiałów uszczelniających - przeczytaj opinie

Odpowiednia konstrukcja, nawet niezbyt złożonego urządzenia, jest bardzo istotna. Bowiem niewielkie niedoprecyzowanie może doprowadzić, w momencie długotrwałego używania urządzenia, do ogromnych szkód. Jednym z materiałów, które są bardzo istotną częścią konstrukcyjną wielu elementów nam służących, są uszczelki. Jednak jedna innej nie jest równa, możemy używać prostych, gumowych surowców, jak i tych bardzo zaawansowanych z materiałów poliwęglanowych.
gruz
Wprowadził: Blachy Pruszyński
Treści źródłowe: Blachy Pruszyński

Różne akcesoria pomocne w czasie wykonywania prac na zewnątrz domu

Nowe domy najczęściej stawia się współcześnie nanieco większej posesji. Chociaż minęły już czasy, gdy domy były stawiane na rozległych działkach, a obecnie jest bardziej moda na minimalizm, to jednak nawet na małych posesjach można wyszukać miejsce na posadzenie jakiegoś drzewka czy krzewu ozdobnego tudzież żywopłotu.
fototapeta
Wprowadził: tapetenpics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie pomysły dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Jednak czasem, mimo naszych sporych starań, ciągle zdaje się, iż czegoś brak. Czym można uzupełnić przestrzeń, by efekt był znacznie lepszy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.