Dom
konstrukcja ze stali
Wprowadził: glasseyes view
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Użycie nierdzewnej stali

Nierdzewna stal została odkryta ok. 100 lat temu, ale dopiero w minionych kilkunastu latach zaczęła być uniwersalnie wykorzystywana w budownictwie jak również architekturze. Na początek w latach osiemdziesiątych jej atuty docenili architekci najbardziej rozwiniętych krajów, a w ostatnich latach zjawiła się ona również w naszym kraju. Do niedawna prawie nie znana, w tej chwili przydaje nowoczesny wygląd najogromniejszym centrom biurowym w świecie.
Komfort mieszkania na poddaszu zależy od poziomu hałasu i temperatury
Wprowadził: Röben
Treści źródłowe: Röben

Ocieplanie dachu – z jakiego powodu ma tak ogromne znaczenie i jak wybierać odpowiednie materiały?

Dach jest kategorycznie jednym z podstawowych elementów każdego domu. Osoby, które zdecydowały się na jego budowę znakomicie zdają sobie z tego faktu sprawę, jako że samo założenie dachu to z reguły lwia część wydatków obejmujących budowanie nieruchomości. Czasem zdarza się, że przekracza nawet połowę kosztów. Wiele zależy głównie od tego, czy dach w swojej konstrukcji jest prosty, dwuspadowy, czy jednak pojawiają się na nim jakiekolwiek ozdobniki albo „łamania”.
inteligentny dom

Czy jest tak, że dom naprawdę może rozumować?

We współczesnych biurowcach często spotkać można się z ciekawymi rozwiązaniami, które znacząco upraszczają normalne życie. Dzięki prężnej komputeryzacji a także rozpowszechnieniu współczesnych technik, takie rozwiązania osiągalne bywają także w zwykłych lokalach mieszkalnych. System inteligentnego domu okazuje się być dostępny dla wszystkich. Warto zaznajomić się z bazowymi wiadomościami dotyczącymi tej technologii.
kostka brukowa
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg

Sprawne zabezpieczenie przestrzeni kominkowej w mieszkaniu bez straty ciepła

Współcześnie posiadanie w domu przestrzeni kominkowej nie jest już perspektywą zarezerwowaną tylko dla zamożnych konsumentów. Kominek stał się coraz częściej wykorzystywanym dopełnieniem do przestrzeni życiowych perfekcyjnie łącząc w sobie wymiar praktyczny oraz nutkę unikalności.
przygotowanie mieszkania od dewelopera
Wprowadził: Pete Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakich miejscach warto szukać współcześnie szukać mieszkania?

Powszechnie wiadomo, że pozyskanie przez na całkowitej niezależności w życiu jest przez nas wyjątkowo pożądane. Wiedzą o tym przede wszystkim osoby młode, które po wielu latach wreszcie na stałe chcą opuścić dom rodzinny.
domy do sprzedania tarnów
Wprowadził: Joshua Hackett
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tarnów - z całą pewnością doskonałe miejsce do zamieszkania.

Słynie z niesamowitej architektury, smacznej kuchni, wysokich temperatur, kultowych „biedronek” nadzwyczaj bogatej - bo ponad siedemsetletniej - i interesującej historii.
oświetlenie pod szafki kuchenne
Wprowadził: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chcesz posiadać doskonale oświetlone pokoje w mieszkaniu – sprawdź, za czym warto się rozglądać

Gdy ma się swój dom, chce się, by był przepiękny, aby przynosił dumę, aby ofiarowywał chwile spokoju, by sprawiał, iż spędzony tam czas był tym najważniejszym w ciągucałej doby. Dlatego tak bardzo wszyscy się starają, by owy dom okazał się tym wymarzonym. Bardzo duże znaczenie w tym wszystkim ma oświetlenie.
dom - fotka
Wprowadził: Mike Steele
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Opis materiałów uszczelniających - przeczytaj opinie

Właściwa konstrukcja, również niezbyt skomplikowanego urządzenia, jest bardzo ważna. Gdyż niewielkie niedociągnięcie może doprowadzić, w momencie intensywnego używania przedmiotu, do ogromnych szkód. Jednym z tworzyw, które są bardzo istotną częścią składową wielu elementów nam służących, są uszczelki. Lecz jedna innej nie jest równa, można korzystać z nieskomplikowanych, gumowych surowców, jak i tych bardziej zaawansowanych z materiałów poliwęglanowych.
gruz
Wprowadził: Blachy Pruszyński
Treści źródłowe: Blachy Pruszyński

Różne akcesoria pomocne w czasie wykonywania prac na zewnątrz domu

Nowe domy zwykle stawia się współcześnie nawiększych posesjach. Chociaż minęły już lata, kiedy domy były stawiane na rozległych działkach, a obecnie jest większa moda na minimalizm, to jednak nawet na mniejszych posesjach można znaleźć miejsce na zasadzenie jakiegoś drzewka czy też krzewu ozdobnego lub żywopłotu.
fototapeta
Wprowadził: tapetenpics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie pomysły dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

Dom ładnie urządzony, to dom wygodny i przytulny dla domowników. Każdy powinien znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, mimo naszych dużych starań, stale wydaje się, że czegoś brak. Czym można uzupełnić aranżację, by efekt był jeszcze lepszy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.