Dom
dom
Wprowadził: Röben
Treści źródłowe: Röben

Wymieńmy się opiniami o stawianiu domu

Budowa domu wiąże się z załatwianiem przeróżnych pism, a to spowoduje, że łatwo zrobić jakiś błąd, który będzie owocował wstrzymaniem prac, albo w końcowym rozrachunku okaże się, że nie wszystko przedstawia się tak jak pragnęliśmy. Dlatego właśnie warto wyszukać blog o budowie domu, bo tam wśród umieszczonych postów, mamy szansę natrafić na opisy jak uniknąć niektórych błędów, jakie rozwiązania mają szansę okazać się lepsze od tych, które tradycyjnie były stosowane.
ocieplanie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Dlaczego odpowiednie docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w sezonie grzewczym.

Wiosna trwa, lato już się zbliża, zatem sezon na remonty w pełni. Tylko patrzeć, jak zaczną się prace w środkach domów i dookoła nich. Skoro pogoda w Polsce lubi płatać figle, trzeba sprawnie wziąć się do pracy, aby uporać się ze wszystkim, nim zakończą się słoneczne i ciepłe chwile.
ogrodzenia
Wprowadził: UC Davis Gateways Project
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Już dziś sprawdź jakie płyty betonowe uda Ci się nabyć w Warszawie

Dekorowanie domu to dla mnóstwa osób prawdziwa uciecha. Są jednak i tacy, jacy nawet nie chcą o tym myśleć. Jeśli przynależysz to tej drugiej grupy osób, to przypuszczalnie wynajęcie doświadczonego projektanta byłoby dla Ciebie najbardziej komfortowym wyjściem.
projekt domu
Wprowadził: UC Davis Gateways Project
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju projekt architektoniczny domu wybrać?

Wznoszenie domu nie jest możliwe bez rzutu architektonicznego. Jeżeli więc planujemy stawianie domu, winniśmy się dokładnie zastanowić nad wybraniem najodpowiedniejszego dla siebie projektu. Jest to niezwykle istotne, bowiem od projektu zależeć będzie funkcjonalność naszego domu. Nie powinniśmy się więc spieszyć, lecz wnikliwie przeanalizować wszelkie plusy i minusy wszelkich możliwości.
Fototapeta
Wprowadził: danor shtruzman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta, czyli fajny, a przy tym niekosztowny pomysł na zmianę twojego wystroju!

Część ludzi dobrze czuje się w kiedyś urządzonym domu. Oni nic nie chcą modyfikować. Niektórzy z nas jednak po pewnym czasie odczuwają nieodpartą potrzebę jakiejś zmiany. I dla nich przeznaczony jest ten tekst.
nowoczesny kominek
Wprowadził: Elizabeth Krumbach
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego należy zdecydować się na parawan kominkowy?

Kominki odznaczają się współcześnie coraz większą popularnością, gdyż są doskonałą alternatywą na zimne wieczory, których w polskim klimacie niestety nie brakuje. Warto wziąć to pod uwagę, kiedy buduje się swój dom. W dodatku, kominki gwarantują, że pomieszczenie zyska klimatyczną atmosferę. Mogą także posłużyć jako podstawa systemu grzewczego. Planując montaż zwyczajnego kominka, czyli otwartego, w jakim pali się prawdziwy ogień, warto pamiętać, aby wyposażyć się we wszystkie konieczne akcesoria. Bardzo pomocny okazuje się też zabudowa kominkowa. Czemu? Do czego służy?
budowa domu
Wprowadził: pnwra
Treści źródłowe: www.flickr.com

Chcesz zbudować dom, który będzie niedrogi w utrzymaniu? Zwracaj uwagę zwłaszcza na jakość wybieranych materiałów!

Właściwie każdy, kto kiedyś interesował się kwestią budowy domu i porównania kosztów utrzymania domu a mieszkania, zdecydowanie wie doskonale, że utrzymanie domu jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż opłacanie czynszu w mieszkaniu. Jednocześnie pewnie każdy z nas marzy o niedużym domku na wsi - jak spowodowaća, żeby to marzenie się spełniło, a równocześnie aby być w stanie utrzymać swoje miejsce zamieszkania?Jeśli naprawdę zależy Ci na zmniejszeniu kosztów utrzymania domu, wtedy niewątpliwie powinieneś zainteresować się zagadnieniem ekologicznych domów.
mieszkanie, wnętrze,
Treści źródłowe: flickr.com

Urządzamy dom, czyli co i gdzie można teraz zakupić do wymarzonego miejsca na ziemi

Zaaranżowanie własnego domu to ogromne wyzwanie. Trzeba zapamiętać, iż wnętrze powinno się nam nie tylko podobać, lecz musi być także praktyczne. Do tego dobrze jest, gdy wzbudza podziw również u naszych gości. Co warto obecnie wykorzystać w swoim mieszkaniu oraz gdzie można wykonywać zakupy?
Choinka na święta
Wprowadził: Cristiana Bardeanu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie na święta - jak ozdobić mieszkanie

Z czym kojarzone są święta? Na pewno z możliwością spotkania bliskich, z tradycją, która jest w naszych domach od wielu lat. Ze świętami często kojarzą nam się lampki bożonarodzeniowe, bo chociaż i przy Świętach Wielkiej Nocy jest naprawdę wiele ozdób, to jednak ozdoby kojarzą nam się z drzewkiem na Boże Narodzeniem.
ogród zimowy
Treści źródłowe: pixabay.com

Wspaniała oranżeria, która pomniejszy straty ciepła w domu i będzie świetnym miejscem do wypoczynku wśród zieleni

Przeszklona oranżeria, pełna zieleni tudzież pięknych roślin może stać się wspaniałym miejscem do odpoczynku i może dodatkowo wspomóc ocieplania naszego budynku zimą. Oranżeria z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym elementem nowoczesnych domów- warto wiedzieć jakie zalety i wady posiada tego typu rozwiązanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.