Styl skandynawski, czyli estetyczne i niedrogie rozwiązania

Delikatny eklektyzm, natura i światło – to cechy wyróżniające skandynawski styl w urządzaniu pomieszczeń. Jak przenieść skandynawskie rozwiązania do własnego domu?

domek

Autor: John Eisenschenk
Źródło: http://www.flickr.com

Styl skandynawski to przede wszystkim estetyczne, ale i wygodne, praktyczne rozwiązania.

Meble skandynawskie to design w dobrej cenie . Tego typy wyposażenie doskonale odnajduje się w przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrzach, często przybierających postać loftu. Aczkolwiek stosunkowo tanie i stylowe meble ze Szwecji to również świetny pomysł na urządzenie niewielkiej kawalerki, lokalu pod wynajem czy kawiarni. Skandynawska stylistyka przypadnie do gustu każdemu indywidualiście.

piękne wnętrze

Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com

Warto zainwestować na przykład w fotel wykonany z drewna, który nada charakter całemu otoczeniu. Stawiając tapicerowany fotel w rogu salonu czy sypialni można stworzyć wyjątkowo stylowy kącik do wypoczynku.

Ogromną popularnością cieszą się również również fotele z tworzywa syntetycznego. Są wygodne oraz łatwe do czyszczenia, a równocześnie wyglądają bardzo oryginalnie w porównaniu do trochę krzeseł jakie jeszcze do niedawna królowały w naszych domach. Dlatego mogą doskonale posłużyć również jako fotele jadalniane.

Nowoczesne fotele w otoczeniu białych ścian oraz ciepłej, drewnianej podłogi, tworzą unikalny i ponadczasowy klimat, który wpisuje się w gusta miłośników eleganckich rozwiązań i przytulnych wnętrz poznaj informacje.

Jeżeli masz chęć zdobyć podobne dane na ten temat to odkryj więcej tu (http://brumet.com.pl/wozki-nierdzewne/), ponieważ odnajdziesz tutaj jedynie interesujące informacje na omawiany temat.

interesującym rozwiązaniem dla osób lubiących]preferujących niebanalne aranżacje może okazać się zakup kilku skandynawskich foteli w różnych kształtach i kolorach.