Ściany
Totapety dla dzieci
Wprowadził: Demur
Treści źródłowe: http://demur.pl/

Fototapeta do pokoju pociechy – ekonomiczne pomysły na wnętrze

Fantazja naszych pociech bazuje na kojarzeniu i namacalnym przeżywaniu. Wielu rodziców rozumie, po pewnym czasie, z jakimi bodźcami i efektami ich pociecha czuje się najlepiej. Dla potrzymania nastroju bajkowego producenci tapet przygotowują specjalne fototapety na ścianę.
budowa tarasu
Wprowadził: Zehnder
Treści źródłowe: Zehnder

System porotherm dryfix perfekcyjny do budowy domu

To, ile czasu minie od rozpoczęcia budowy do wprowadzenia się do domu zależy w dużej mierze od tworzyw, z jakich zdecydujemy się budować. Dzięki murowaniu w systemie porotherm dryfix można zaoszczędzić nawet kilka tygodni pracy. Ceramika to materiał, który był wykorzystywany prawie od samego początku istnienia dziedzictwa kulturowego.
Fototapety w kwiaty
Wprowadził: http://art.widi.pl
Treści źródłowe: http://art.widi.pl

Tapeta ze zdjęciem to idealne posunięcie

Szybka porada dla kogoś kto patrzy się nawet teraz w ściany swojego
mieszkania i dochodzi do spostrzeżenia, że tak naprawdę musi coś jakoś tam odmienić. Szybkie wyjaśnienie: doskonałym pomysłem są fajne fototapety. Bez większego cienia wątpliwości można za relatywnie niewielkie pieniądze
sprawić, iż nareszcie nasze mieszkanie będzie sporo śliczniejsze, a przecież tego chcemy.
fototapety do sypialni
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapeta podkreśla styl w mieszkaniu

Fototapety przeżywają drugą młodość. Takowe ozdoby ścian były modne w latach 90-tych. I teraz wracają. Jak za pomocą fototapety zaakcentować styl mieszkania?
sypialnia
Wprowadził: Dekoria.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl

Czy remont musi znamionować koszmar senny? Nie, aranżacja wnętrz niekoniecznie musi przepełniać grozą

Każdy kto przeżył już remont lokalu mieszkalnego wie, iż informacja o następnym napawa go strachem i odrazą. Bezmiar sprzątania oraz tymczasowy brak beztroski życia nakłania do pozostania przy błogim lenistwie. Jednakże nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
krajobraz
Wprowadził: Fotur Colombia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak skutecznie udekorować nasze pokoje? Sprawdź inspiracje

Upiększanie wnętrz to zadanie, z którym każdemu z nas kiedyś przychodzi się zmierzyć. Mimo iż uniwersalnie przyjęło się przeświadczenie, że jest to proste zadanie, to jednakże rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej. Urządzanie wnętrz w większości wypadków jest przez nas wykonywane w przypadku remontowania mieszkania, kiedy to zobligowani jesteśmy wybrać wszelkie nowe elementy naszego umeblowania.
naklejki ścienne
Wprowadził: enn-here
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nalepki ścienne - mało kosztowna ozdoba wnętrza w 10 minut

Nalepki ścienne to znakomity sposób na prędką odmianę ściany. Przyklejanie nalepki jest istotnie proste i zajmuje – w zależności od rozmiaru i układu nalepki – od 10 do 30 min. Przy naklejaniu nic nie może się rozlać, ubrudzić jak też przesunąć. Dlatego właśnie naklejki dekoracyjne robią ostatnio astronomiczną karierę.
Z czego produkowane są nalepki ścienne?
nowoczesne lampy wiszące
Wprowadził: thisisbossi

Kilka istotnych informacji na temat wyboru lamp do łazienek i kuchni.

Oświetlenie kuchni i łazienek ma bardzo duże znaczenie do tego, aby te właśnie pomieszczenia te były wygodne w użytkowaniu. Jednak nadal sporo osób nie zwraca specjalnie na to uwagi, a potem słuchać narzekania że przykładowo w kuchni będzie zbyt ciemno i niezbyt wygodnie przyrządza się posiłki.
http://demural.co.uk/
Wprowadził: http://demural.co.uk/
Treści źródłowe: http://demural.co.uk/

Zdobądź ciekawe, a zarazem estetyczne pokrycie dla ścian

Urządzanie domowego wnętrza jest wyjątkowo poważną kwestią. To właśnie od końcowego efektu zależy, jak właściciele domu będą się w nim czuli i czy sprosta ich założeniom. Bardzo istotną sprawą jest kupno materiału, jakim mają być dekorowane mury. Rozstrzyga on o nastroju, jaki pojawi się w mieszkaniu, może powiększyć wizualnie pomieszczenie albo je zmniejszyć, zatem nie można lekkomyślnie kupować tego materiału.
malowanie pokoju dziecka
Wprowadził: COD Newsroom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Farby tablicowe to ciekawe rozwiązanie

Jakie farby wykorzystać w pokoju dziecięcym?

Farby tablicowe to ciekawe rozwiązanie

Jeżeli mamy pomalować ściany skupiamy się zazwyczaj na tym, jakie farby wybrać, czy powinny być zmywalne, czy powinny okazać się lateksowe, jakie mają kolory. Lecz czy wydajemy sobie sprawę z tego, że za pomocą dobrze dopasowanych farb, możemy spowodować, że pokój dziecięcy będzie jeszcze bardziej ciekawy i nasze dzieci naprawdę ochoczo będą w nim spędzały czas?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.