Ściany
sypialnia
Wprowadził: Dekoria.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl

Czy remont musi znamionować koszmar senny? Nie, aranżacja wnętrz niekoniecznie musi przepełniać grozą

Każdy kto odbył już renowację lokalu mieszkalnego wie, iż wiadomość o kolejnym napawa go strachem oraz niechęcią. Bezmiar sprzątania i chwilowy brak beztroski życia skłania do zostania przy przyjemnym lenistwie. Tymczasem nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
krajobraz
Wprowadził: Fotur Colombia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak skutecznie udekorować nasze pokoje? Sprawdź inspiracje

Upiększanie wnętrz to zadanie, z którym każdemu z nas kiedyś przychodzi się zmierzyć. Mimo iż uniwersalnie przyjęło się przeświadczenie, że jest to proste zadanie, to jednakże rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej. Urządzanie wnętrz w większości wypadków jest przez nas wykonywane w przypadku remontowania mieszkania, kiedy to zobligowani jesteśmy wybrać wszelkie nowe elementy naszego umeblowania.
naklejki ścienne
Wprowadził: enn-here
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nalepki ścienne - mało kosztowna ozdoba wnętrza w 10 minut

Nalepki ścienne to znakomity sposób na prędką odmianę ściany. Przyklejanie nalepki jest istotnie proste i zajmuje – w zależności od rozmiaru i układu nalepki – od 10 do 30 min. Przy naklejaniu nic nie może się rozlać, ubrudzić jak też przesunąć. Dlatego właśnie naklejki dekoracyjne robią ostatnio astronomiczną karierę.
Z czego produkowane są nalepki ścienne?
nowoczesne lampy wiszące
Wprowadził: thisisbossi

Kilka istotnych informacji na temat wyboru lamp do łazienek i kuchni.

Oświetlenie kuchni i łazienek ma bardzo duże znaczenie do tego, żeby te właśnie pomieszczenia te były wygodne w używaniu. Lecz nadal sporo osób specjalnie nie będzie zwracać na to uwagi, a później słuchać narzekania że na przykład w kuchni jest ciemno i niezbyt wygodnie przyrządza się posiłki.
http://demural.co.uk/
Wprowadził: http://demural.co.uk/
Treści źródłowe: http://demural.co.uk/

Zdobądź ciekawe, a zarazem estetyczne pokrycie dla ścian

Projektowanie mieszkalnego wnętrza jest bardzo poważną kwestią. To właśnie od ostatecznego rezultatu zależy, jak mieszkańcy mieszkania się w nim odnajdą i czy sprosta ich założeniom. Bardzo istotną rzeczą jest wybór materiału, którym mają być pokryte ściany. Rozstrzyga on o klimacie, jaki pojawi się we wnętrzu, może powiększyć optycznie pokoje lub je zmniejszyć, zatem nie powinno się beztrosko dokonać wyboru.
malowanie pokoju dziecka
Wprowadził: COD Newsroom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Farby tablicowe to ciekawe rozwiązanie

Jakie farby wykorzystać w pokoju dziecięcym?

Farby tablicowe to ciekawe rozwiązanie

Gdy chcemy malować ściany skupiamy się przeważnie na tym, jakie farby kupić, czy mają okazać się zmywalne, czy powinny okazać się lateksowe, jakie posiadają tony. Ale czy wydajemy sobie sprawę z tego, że za pomocą właściwie dopasowanych farb, możemy spowodować, że pokój dziecięcy będzie jeszcze bardziej atrakcyjny oraz nasze dzieci rzeczywiście chętnie będą w nim spędzać czas?
Remont budynku
Wprowadził: Grand Canyon National Park
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Budowa domu - tynki i ich parametry

Budując dom na początku stawiane są gołe ściany, następnie trzeba wylać stropy, montuje cały dach i tworzy instalacje i przyłącza. Dopiero po tym wszystkim przychodzi pora na wykończenie wnętrz, kładzenie tynków, wylewki, podłogi i pomalowanie przygotowanych ścian. Jednym z ważniejszych etapów prac wykończeniowych, mających sporo wpływu na jakość pomieszczeń w domu, jest zrobienie trwałych i co najważniejsze prostych tynków. Tynki wykorzystuje się w budownictwie od tysiącleci. Ich głównym zadaniem jest wygładzenie ściany, a także ich zabezpieczenie przed wpływami mechanicznymi, atmosferycznymi i wilgocią.
łóżko z zagłówkiem
Wprowadził: Hästens
Treści źródłowe: Hästens

Do czego oprócz zagłówka do łoża możemy wykorzystać panele tapicerowane?

Któż nie ceni sobie wygody? Szczególnie jest to ważne podczas relaksu. Leżenie w łóżku sprzyja regeneracji sił oraz możliwości odreagowania stresów życia codziennego. Nie należy zapomnieć o tym, by coś znajdowało się między naszą głową a ścianą. Zagłówki do łóżka zdają sprawdzian tutaj rewelacyjnie. Pytanie tylko jak rozpoznać te najlepsze? Nie powinny one być ani masywne, będzie to nieatrakcyjnie się komponowało z otoczeniem. Należy zadbać tylko o odpowiedni montaż, by nie uszkodzić zagłówka.Ważny jest wybór tkaniny, nie powinien to być materiał, którego pozostawienie w czystości będzie stanowiło jakikolwiek problem.
ściana
Wprowadził: Alpina
Treści źródłowe: Alpina

Piękny design domu jest celem wielu Polaków, ponieważ mamy ochotę przyjemnie mieszkać

Nieważne czy kupujemy mieszkanie, czy budujemy dom. Design musi przypaść nam do gustu, żebyśmy dobrze czuli się w swych czterech kątach.


Piękny design domu jest celem wielu Polaków, ponieważ mamy ochotę przyjemnie mieszkać

Właściciele domu czy apartamentu na pewno chcą, by był on zaprojektowany specjalnie dla nich.
osuszacz powietrza w pomieszczeniu
Wprowadził: Alex Wiebe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Osuszacze powietrza metodą na pozbycie się wilgoci w domu

Zbyt duża wilgotność powietrza prowadzi niekiedy do rozprzestrzenienia się niebezpiecznych bakterii oraz powstania pleśni i grzyba. Przyczyn wilgotnego powietrza jest dużo, nawet susząca się w pomieszczeniu odzież może znacząco podnieść poziom wilgoci. Może to być przyczyną poważnych problemów ze zdrowiem, szczególnie u ludzi cierpiących na dolegliwości związane z płucami.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.