Ozdoby wnętrza i domu

Firma Belldeco powstała z pasji kreowania i upodobania do pięknych przedmiotów. W dużej ofercie Belldeco znajdują się artykuły wyposażenia wnętrz i zieleńców. Oryginalne umeblowanie, zegary, lampy, donice, lampiony, lustra, dekoracje ścienne i sporo innych.

dekoracje

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Każde produkty sporządzone są ręcznie, z naturalnych tworzyw, a ofertę tworzą w znacznej części przedmioty rzadkie, wyjątkowe i bardzo twórcze.

Jeżeli chcesz uzyskać inne informacje na omawiane zagadnienie, to przydatne do tego okażą się przydatne notatki, które znajdziesz tu. Sprawdź to!

Meble prestiżowej marki Belldeco odróżniają się zdumiewającą troską o szczegóły i elementy co ma wpływ na jakość i wygodę użytkowania. Każde meble stworzone są z wysokiej jakości materiałów i surowców naturalnych co sprawia, że są to obiekty o indywidualnym temperamencie.

Bawialnia to bardzo reprezentacyjne miejsce w każdym domu. Każdy właściciel stara się, żeby to pomieszczenie było wygodne, również efektywne. Wybór stosownych mebli, oraz dokładnie dobranych dodatków dekoracyjnych to duże wyzwanie.

Śliczne meble bielone Belldeco, jakie przyciągają uwagę i tworzą we wnętrzach wyjątkowy klimat prowansalski. To co jest szczególnie wymowne, to piękna barwa antycznej bieli, skontrastowana z odcieniem zwykłego drzewa, dzięki której biel wydaje się być jeszcze bardziej mocna, a usłojenie drewna, jeszcze bardziej zauważalne. Nie jest to naturalnie typowy biały kolor, lecz biały poddany zabiegom postarzenia, ażeby meblom z tej kolekcji nadać śniedzi czasu. Dzięki temu wywołują wrażenie, jakby zostały wyszukane na strychu rodzinnych siedzib i przywrócone do łask, jako darzone wyjątkowym uczuciem wspomnienie przeszłości.

Entuzjaści tego kierunku zwracają też uwagę na stylowe szczegóły, które delikatnie uwydatniają prowansalską estetykę, powodując, że każdy z mebli staje się szczególnym. Żaluzje, jakie Belldeco zastosowało, miast tradycyjnych drzwiczek, stylowe okucia, łagodnie wzmacniają charakter sprzętów.

Znakomitym dodatkiem będą ozdoby ścienne, obrazy i dekory, także nader ważne w aranżacji lustra. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się również zegary Belldeco.