Sen
mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu nie ma sensu spieszyć się z decyzją o remoncie generalnym, tylko dokładnie to przemyśleć? W jaki sposób możemy zaoszczędzić pieniądze?

Remont to z reguły dobry czas do tego, by przyjrzeć się dokładnie własnemu mieszkaniu. Gdy popatrzymy na to nasze lokum trochę z dystansu, to z pewnością stwierdzimy, iż nie wszystkie sprzęty wymagają całkowitej wymiany, czy też remontu generalnego. Na pewno możemy nie wydając tak ogromnej gotówki odmienić na lepsze wnętrze mieszkania. Jak to zrobić?
perspektywa - mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy możemy zrobić saunę we własnym lokum? Czy takie miejsce powinno się już zaplanować na etapie stawiania domu?

Sporo osób lubi przesiadywać w saunie, jednak żeby w niej posiedzieć trzeba z reguły jechać do spa lub iść na basen, w jakim tego typu urządzenia czasami się znajdują. Jest to czasochłonne jak również trochę kosztuje dlatego nie możemy korzystać z dobrodziejstw sauny tak dużo jakbyśmy mieli na to ochotę. Może dobrze jest zatem pomyśleć o saunie w swoim domu?
poduszki
Wprowadził: Dekoria.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl

Jakie cudowne są poduchy i pierzyny!

Mam rację? Cóż lepszego, niż komfortowe łóżko, a na nim przytulna i mięciutka pościel? I to najlepiej świeżo uprana… Coś wspaniałego! Jak świetnie wpaść w miękki puch i wpaść w objęcia Morfeusza, mimo że dokoła króluje chłód. Jak pięknie położyć się komfortowo pod kołderką, z dużą poduszką pod plecami, czytając dobrą lekturę i napawając się filiżanką gorącej herbaty. koc się do tego nie nadaje, ba, nie dorasta pościeli do pięt!
sypialnia
Wprowadził: FFiL Śnieżka SA
Treści źródłowe: FFiL Śnieżka SA

Jak umeblować małą sypialnię

Sypialnia to miejsce wyjątkowo istotne na mapie naszego domu. Wnętrze wiążące się z odpoczynkiem musi przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen. By sypialnia spełniała swą funkcję musi być odpowiednio urządzona. W małym mieszkaniu lub niewielkim pokoju ciężko będzie stworzyć aranżację nie wyłącznie funkcjonalną, ale także oryginalną. Jak sprawić by niewielka alkowa stała się azylem jak też gustownym wnętrzem równocześnie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.