Sen
pokój dziecka
Wprowadził: M Sundstrom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób może wyglądać sypialnia naszych najmłodszych?

Nadejście na świat niemowlęcia to z pewnością oczekiwana chwila przez każdych rodziców. Posiadanie dzieci jest bowiem normalną koleją rzeczy w naszym życiu. Rzecz jasna w naszych staraniach jesteśmy tymczasem zobligowani do zapewnienia im odpowiednich warunków rozwoju, co przeważnie nie zawsze przychodzi nam bezproblemowo. Na dodatek jak przystało na dobrych rodziców, musimy także w naszym domu odszukać powierzchnie domowe, jakie będą poświęcone wyłącznie dla naszych najmłodszych.
Meble z kolekcji Lima
Wprowadził: Klose
Treści źródłowe: Klose

Zdrowotne zastosowania znanych poduszek wełnianych

Posiadanie odpowiednich sprzętów w sypialni sprawia, że to pomieszczenie kojarzy się domownikom ze spokojnym snem i odpoczynkiem. Do spania służą szczególnie łóżka, ale też tapczany, a także fotele i wygodne materace. Wszystko zależy od tego, na w jaki sposób długi wypoczynek chcą się udać domownicy i od takiego, o jakiej muszą wstać.
mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu nie ma sensu spieszyć się z decyzją o remoncie generalnym, tylko dokładnie to przemyśleć? W jaki sposób możemy zaoszczędzić pieniądze?

Remont to z reguły dobry czas do tego, by przyjrzeć się dokładnie własnemu mieszkaniu. Gdy popatrzymy na to nasze lokum trochę z dystansu, to z pewnością stwierdzimy, iż nie wszystkie sprzęty wymagają całkowitej wymiany, czy też remontu generalnego. Na pewno możemy nie wydając tak ogromnej gotówki odmienić na lepsze wnętrze mieszkania. Jak to zrobić?
perspektywa - mieszkanie
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy możemy zrobić saunę we własnym lokum? Czy takie miejsce powinno się już zaplanować na etapie stawiania domu?

Sporo osób lubi chodzić do sauny, jednak by w niej posiedzieć trzeba z reguły jechać do spa albo pójść na basen, w jakim tego typu urządzenia czasami znajdziemy. Jest to czasochłonne jak również trochę kosztuje dlatego nie można korzystać z dobrodziejstw sauny tak często jakbyśmy mieli na to ochotę. Może warto w związku z tym pomyśleć o saunie w swoim domu?
poduszki
Wprowadził: Dekoria.pl
Treści źródłowe: Dekoria.pl

Jakie cudowne są poduchy i pierzyny!

Prawda? Cóż lepszego, niż wygodne łoże, a w nim cieplutka i mięciutka pościel? I to na dodatek pachnąca praniem… Coś wspaniałego! Jak świetnie zanurzyć się w miękki puch i zasnąć, nawet jeśli dokoła panuje zimno. Jak pięknie leżeć sobie komfortowo pod kołderką, z wielką poduszką pod głową, chłonąc dobrą lekturę i napawając się kubkiem ciepłej kawy. koc się do tej czynności nie nadaje, ba, nie dorasta kołdrze do pięt!
sypialnia
Wprowadził: FFiL Śnieżka SA
Treści źródłowe: FFiL Śnieżka SA

Jak umeblować małą sypialnię

Sypialnia to miejsce szczególnie istotne na mapie naszego mieszkania. Wnętrze kojarzące się z odpoczynkiem musi przede wszystkim gwarantować nam zdrowy sen. Żeby sypialnia spełniała swą funkcję musi zostać należycie urządzona. W malutkim mieszkaniu lub niewielkim pokoju ciężko będzie stworzyć aranżację nie jedynie funkcjonalną, ale też oryginalną. W jaki sposób sprawić żeby niewielka sypialnia stała się azylem a także gustownym wnętrzem jednocześnie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.