Kupowanie mieszkania w Warszawie – w której części miasta warto jest zakupić mieszkanie?

Kupno własnego mieszkania to szczególnie istotna decyzja, która powinna zostać dokładnie przemyślana, ponieważ niesie ze sobą duże następstwa. Warszawski rynek mieszkań jest pełen ofert mieszkań na sprzedaż w przeróżnych częściach miasta. Jeżeli interesuje nas spokojna, a jednocześnie wygodnie skomunikowana z centrum lokalizacja mieszkania Wilanów to jednak najkorzystniejszy wybór.

Willa z tarasem

Autor: K M
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkania w tej dzielnicy odznaczają się w głównej mierze zachęcającą ceną. Jeśli zatem dysponujemy ograniczonym budżetem na zakup mieszkania deweloperskie w RP33 bez wątpienia nas zaciekawi. Decydując się na trochę tańsze, ale jednocześnie nie za bardzo odległe od centrum mieszkanie Wilanów to w zasadzie jedyna możliwość, ponieważ mieszkania położone bliżej centrum odznaczają się zazwyczaj znacznie wyższą ceną. Dzielnica ta jest także sprzyjająca ze względu na fakt, że dysponuje wieloma zielonymi miejscami, takimi jak place zabaw czy parki, z tego też powodu doskonale nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi lub zwierzętami. W bliskiej okolicy znajduje się również mnóstwo lokali usługowych i handlowych – sklepów, przychodni medycznych, marketów spożywczych – co bez wątpienia wpływa na komfort życia mieszkających tam osób.

Jeśli chcemy zainwestować w całkiem nowe mieszkanie (agencja nieruchomości pomorskie) Wilanów oferuje nam szeroki wybór mieszkań z rynku pierwotnego, prosto od deweloperów. Jeżeli mowa o dzielnicy, którą wręcz kochają deweloperzy Wilanów stoi tutaj na pierwszej pozycji i stanowi miejsce, w którym rozpoczynają oni największą ilość inwestycji. Właśnie dlatego powstaje tam coraz więcej mieszkań w wysokim standardzie, które tylko czekają na nowych nabywców. Zatem poszukując okolicy, którą rekomendują deweloperzy Wilanów (ta strona) wydaje się być najrozsądniejszą opcją. Wilanów ma także wiele do zaoferowania dla osób chcących mieszkać w pojedynkę. Szeroki wybór kawalerek do 30 m kw. o wygodnym rozkładzie to coś idealnego dla ludzi, którzy marzą o własnym miejscu, w którym będą się mogli spokojnie odprężyć.

Ostatnimi czasy mamy również do czynienia na Wilanowie z wieloma mieszkaniami z wtórnego rynku. Zazwyczaj charakteryzują się one korzystniejszą ceną niż deweloperskie mieszkania, dlatego też warto przemyśleć nabycie takiego mieszkania. Jedyną wadą tej możliwości jest fakt, że takie mieszkanie zostało już w określony sposób urządzone przez uprzedniego właściciela. Mieszkanie deweloperskie możemy z kolei urządzić od podstaw.