Uwielbiasz jazdę rowerem i nie raz miałbyś ochotę zabrać go do samochodu ze sobą na urlop?

Być może Twoje auto do dalekich podróży okazuje się zwyczajnie zbyt małe i nie jesteś w mocy pomieścić wszystkich bagaży? Na to jest przecież doskonały sposób.
Niezależnie od tego, jakiej marki auto posiadasz, w gruncie rzeczy możesz postarać się choćby o belki dachowe.

belki dachowe

Autor: Lena LeRay
Źródło: http://www.flickr.com
Wnętrze kuchni

Autor: vicki moore
Źródło: http://www.flickr.com
progi dachowe

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Okazują się one niesłychanie popularne i jest możliwość je przymocować do większości pojazdów. Ich wielką korzyścią okazuje się to, iż nie zmniejszają widoczności i co bardzo ważne nie mają wpływu na manewrowanie samochodem. Takie belki dachowe, znane szerszej grupie pod nazwą bagażników dachowych są niezwykle przydatne akurat dla osób, które lubią transportować rowery . Trzeba nadmienić, iż mog?dachowe (http://www.anplast.pl/produkty/odwodnienie-dachu/wpusty-dachowe-pionowe/wpusty-attykowe,2,7924)mieścić nawet i kilka sztuk, z tej przyczyny cała rodzina ma sposobność je zabrać ze sobą choćby na wakacje. Niebywale dobrym wyjściem okazują się też bagażniki montowane na dachach samochodów. W gruncie rzeczy nadają się także niemalże do każdego jednego modelu auta, a wszystko jest uzależnione od tego, jakie progi dachowe ( www.styro-papa.pl/pl/laczniki-dachowe-teleskopowe/ ) ma konkretne auto (najlepsze progi dachowe). Takie boxy są solidne i odporne na różne warunki atmosferyczne i co bardzo ważne, są w stanie pomieścić faktycznie wiele bagaży.

Wybranie się na wakacje z rowerami lub ogromnym bagażem nie okazuje się problemem, jeśli tylko właściwie przeanalizujemy, co bardzo często ze sobą bierzemy . Bagażniki dachowe, które odnajdziemy w ofertach sklepów mają ogromny wybór i niewątpliwie każdy znajdzie coś, co spełni dokładnie jego oczekiwania.