Dlaczego warto jest zamieszkać w miejscowości o nazwie Lubin?

Kto nie chciałby żyć w miasteczku, którego nazwa prawdopodobnie pochodzi od wyrazu „lubić”? Leży ono w województwie dolnośląskim, na Wysoczyźnie Lubińskiej. Przez to liczące ok.

70 tys. mieszkańców miasteczko przepływa rzeka pod nazwą Zimnica. To, co wyróżnia to miejsce od innych to to, że ma w tym mieście siedzibę wielki wytwórca m.in. srebra.
wózek widłowy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
To doskonałe miejsce, żeby zamieszkać tam z całą swoją rodziną, ponieważ są tam sprzyjające warunki atmosferyczne, a ponadto to doskonałe miejsce, żeby wychowywać w nim swoje dzieci. Poza wieloma szkołami podstawowymi, istnieją w Lubinie zarówno szkoły średnie, jak i odmienne placówki oświatowe. Jeśli interesują Cię domy (link) na sprzedaż Lubin to miasto, w którym naprawdę warto jest się osiedlić. Są to budowle oferowane na rynku pierwotnym, które są skonstruowane z m.in. pustaków oraz mają pokryty dachówkami dach skośny. Ilość pokoi jest zależna od danego budynku, przy czym przykładowo przy powierzchni mieszkaniowej o wielkości sto metrów kwadratowych, może być ich ok. 4.
drzewa

Autor: Sanitec KOŁO
Domy mają wszystkie niezbędne media, zatem m.in. prąd czy wodę. Mogą być proponowane jako wolnostojące lub w zabudowie szeregowej. Wszystkie domy oferowane są razem z atrakcyjną działką. Same domy wybudowane są w nowoczesnej technologii, w najwyższym standardzie i z największej jakości materiałów. Poza tym, że domy są oferowane wprost od developera, zazwyczaj można by liczyć na dodatkowe gratisy, np. piec kondensacyjny wraz z grzejnikami.

Zainteresowanych zaciekawi fakt, że w pobliżu są naturalnie przychodnie i inne użyteczne miejsca. Nie ma też żadnych kłopotów z komunikacją. W pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej, a domy posiadają własne garaże.