Prezenty na nowe miejsce zamieszkania

Własne mieszkanie to w życiu każdego szczególnie istotne wydarzenie. Aby je uczcić nowi lokatorzy decydują się zwykle na mała przyjęcie, czyli parapetówkę.

Jeżeli zmierzamy na parapetówkę do znajomych lub rodziny mile widziane będą prezenty. Co jednak wybrać, aby wstrzelić się w gust nowych mieszkańców i aby zakupione rzeczy nie skończyły na strychu. Czy zdecydować się podarunki przydatne w codziennym życiu, czy raczej ozdoby do mieszkania? Wybór tych ostatnich może okazać się nieco niefortunny. Warto zdecydować się i postawić na unikatowy prezent.

prezent na parapetówkę

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawną tradycją jest podarowanie lokatorom symbolicznej paczki cukru.

Czy analizowana problematyka żywo Cię zajęła? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, a tam zobaczmy także inne teksty.

To działanie ma w zamiarze osłodzić im życie. Możemy zastąpić ją na coś, w nieco bardziej wysmakowanej formie, na przykład na paczkę czekoladek bądź samodzielne wypieki. Do słodkości można dobrać prezent, który zawsze będzie służył w domu: kolekcje naczyń, sztućców, pościel bądź ręczniki.

Zachęcamy Cię do przeczytania nowego postu na ten temat – tam wyszukasz dodatkowe wiadomości. Zatem idź do serwisu meble drewniane i ciesz się tym.

Każda Pani domu uśmiechnie się na widok sprzętu AGD do kuchni: miksera, robota kuchennego, sokowirówki bądź innych akcesoriów.

Z katalogu prezentów przydatnych dla niemal każdego można wskazać paterę na ciasto.To jeden z tych przedmiotów, których zakup zawsze jest odkładany w czasie. Wyjątkowo dobrze wyglądają patery szklane (patery szklane). Jeżeli gospodyni lubi wypieki i i jest gościnna z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę.

Dla fanów słodkości dobrym pomysłem może być także puszka na ciastka i łakocie, która pozwoli zachomikować pyszności na czarną godzinę.
Listę praktycznych podarunków uzupełniają grube koce, książki kucharskie, kubki, bądź kieliszki do wina.

Wyjątkowym prezentem mogą być także przedmioty spersonalizowane. Pościel, poduszki, kubki wyrażające charakter nowych lokatorów będą gadżetem, który może trafić w ich serce. Szczególne wspomnienia mogą rodzić też fotografie, tym bardziej jeśli z gospodarzami łączy nas wiele wspólnie spędzonych chwil. Ich unikatowość przypomną fotografie obrazujące je. Mogą one przybierać różne formy: kolaży, pojedynczych zdjęć oprawionych w ramki, fotoramy bądź antyramy (efektowne obrazy do salonu). Atrakcyjną propozycją są również zdjęcia na płótnie, które coraz częściej zastępują tradycyjne obrazy.

Co jeszcze może spodobać się nowym lokatorom?
Od lat wybierane na tę okazję są rośliny. Zobowiązują one obdarowanych do troski i dbania o nie. Niezwykle lubiane są storczyki i orchidee, nie zaliczają się one jednak do łatwych w pielęgnacji. Wariację na temat roślin mogą stanowić również zioła w doniczce, które ożywią we wnętrze kuchni, a także wprowadzą piękne zapachy.