Jakich farb użyć, kiedy odnawiamy swoje domowe zacisze?

Jesień to dla sporej części osób dosyć trudny okres. Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa aura za oknem sprzyjają depresji.

Pojawia się pytanie: jak poprawić sobie nastrój?

w parku

Autor: Mark Kent
Źródło: http://www.flickr.com
odkurzanie

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Ile ludzi, tyle sposobów na walkę z chandrą. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają komedie, drudzy sięgają po nieco mniej tuzinkowe środki. Decydują się na remont mieszkania. Na półkach marketów budowlanych znajdziemy multum różnego rodzaju puszek z farbami. Wielość dostępnych możliwości niejednokrotnie przyprawia nawet zawrót głowy stając się solą w oku dla znacznej części odbiorców. Na jaki Kolor się zdecydować? Ulec obowiązującym trendom czy iść za głosem własnych upodobań? Możemy puścić wodze fantazji i skomponować upragnioną barwę na własną rękę. By osiągnąć pożądany efekt wystarczy dodać do tzw. bazy właściwe pigmenty do farb. To proste, ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskamy unikalny kolor ścian. A w jaki sposób odświeżyć powierzchnie drewniane w naszym mieszkaniu? „Nowe życie” niemodnym meblom zapewni z całą pewnością śnieżka do drewna. Dobrze jest zakupić emalię olejno-ftalową.

Podoba Ci się ten artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu – ta witryna także na pewno wpadnie Ci w oko!

Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.

Charakteryzuje ją trudno zapalna powłoka i bardzo duża odporność na środki dezynfekujące. Poza tym jest niesłychanie wydajna.

Jeżeli interesuje Cię omawiany temat, to przejdź do podstrony i poznaj inne dane dotyczące tego zagadnienia. Pochłoną Cię zupełnie.

Ma trwałe barwy i świetnie kryje.