Urządź własną łazienkę z polotem

W obecnych realiach, całkiem duży odsetek młodych rodaków, w chwili zakładania rodziny kupuje swoje mieszkanie. Coraz więcej ludzi na to stać, gdyż kraj się rozwija.

mozaika ceramiczna

Autor: Marbet Style
Źródło: Marbet Style
W chwili przeprowadzki należy zaaranżować wszystkie pokoje. Jednym z najważniejszych z pewnością będzie łazienka, miejsce naszego relaksu.

Jest sporo stylów, które można wtedy zaadaptować. Jednym z nich jest bez wątpienia bizantyjski, w którym wykorzystywana jest mozaika ceramiczna. Jest to może opcja nieco bardziej kosztowna, ale interesujący efekt jest gwarantowany. Uzyskamy wtedy orientalny wygląd, rodem z łaźni tureckiej, pełen ciepłych kolorów, z wybranym przez nas stylem przewodnim. Mozaika ceramiczna może prezentować zarówno desenie niefiguratywne jak i ludzi czy naturę. Do tego idealnie będzie pasować stylowa wanna ze złoceniami, usytuowana na samym środku pokoju. Nie zaszkodzi także umieszczenie kilku roślin doniczkowych, które jeszcze wzmocnią egzotyczny nastrój.
obraz na ścianę

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak oczywiście sporo osób wciąż wybiera mocniej konwencjonalne płytki do łazienki. Raczej nic w tym zaskakującego, gdyż występują one obecnie w wielu wariantach kolorystycznych. Jeśli preferujesz modernistyczne kompozycje, należy zainwestować w kafelki, które będą naśladować jakiś kamień, na przykład bazalt. Do tego wszystkie inne materiały użyte we wnętrzu, mają być wykonane ze szkła lub stali. Mimo, iż taki wystrój z pozoru może wydawać się zimnym, jednak wielu ludziom wpadł w oko. Płytki (płytki na podjazd) do łazienki można również wybrać z kompozycją graficzną, obrazującą na przykład nasz ukochany obraz.
Każdy kto urządza własne, nowe lokum, niezwykle duży nacisk kładzie na łazienkę.

Nie będzie w tym nic zaskakującego, bowiem jest to pokój, gdzie każdy z nas chce się zrelaksować. Mamy do dyspozycji sporo tworzyw, które pomogą otrzymać nam najlepszy efekt.