Idealna płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben

Na wygląd łazienki wpływają rzecz jasna sprzęty sanitarne, kolor ścian i kafelek. Należy znać się na układaniu kafelek. Najkorzystniej więc zawezwać na ratunek fachowca, jeśli sami nie jesteśmy mocni w tym zakresie.

szyby
Klose

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sami wszakże musimy dokonywać wyboru, odnośnie typu płytek.
Podczas doboru płytek, na przekór przekonaniom, liczy się nie tylko ich kolor i wzory. Ważne jest, aby płytki były dopasowane do siebie wnawzajem pod względem wielkości. Płytki ceramiczne, które po wypaleniu wydobywa się z pieca, posiadają zbliżone chociaż nie takie same rozmiary. Poszczególna płytka jest więc kalibrowana. Kalibracja ma na celu ujednolicenie wymiarów. To wszakże nierzadko nie wystarcza, zwłaszcza w wypadku dużych płytek. Tylko płytka rektyfikowana gwarantuje nam ujednolicenie pod względem wymiaru między poszczególnymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to automatyczne obcięcie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki takiemu rozwiązaniu ma ostre brzegi, co nadaje bardziej nowoczesny wystrój twojej łazience. Dzięki ujednoliceniu wielkości oraz kształtów płytek, mniej uwidocznione są krawędzie pomiędzy płytkami, niż w przypadku płytek kalibrowanych.

Jeżeli uważasz, że prezentowany artykuł jest ciekawy, koniecznie zobacz jeszcze szczegóły w linku (termofol.pl/darmowe-ogrzewanie-domow/), wtedy na pewno zapamiętasz więcej detali.

Cena rektyfikowanych płytek jest trochę większa, jednak dobrze zainwestować w odpowiedni design.

Jeśli interesuje nas zatem płytka rektyfikowana, warta polecenia jest hiszpańska firma Keraben. Produkuje ona zarówno płytki na ściany, jak i na podłogę. Płytki Keraben odznaczają się innowacyjnym designem. Możemy wybierać w wielkości, wzorach i kolorystyce. Keraben jest stosunkowo popularną firmą, dlatego zarówno nas tronach internetowych, jak i w renomowanych sklepach tradycyjnych odnajdziemy płytki Keraben.

Jeśli frustruje nas potężny wybór, można zamówić próbki poszczególnych, interesujących nas wzorów.
Kafelki to istotny fragment wystroju naszej łazienki. Zatroszczmy się zatem o to, aby były one doskonałej jakości.